MMA PLGROMDAGROMDA: Nowy nabytek organizacji nawołuje do walki z… Normanem Parke!

GROMDA: Nowy nabytek organizacji nawołuje do walki z… Normanem Parke!

No to mamy pewne zaskoczenie. Kacper Miklasz nowy nabytek organizacji GROMDA nawołuje do walki z doświadczonym Normanem Parke (28-7-1). Ełczanin chciałby się z nim zmierzyć w starciu na gołe pięści.

Młody prospekt wystąpi na najbliższej gali GROMDA.

Krewki, gniewny i pewny siebie. POLISH MACHINE wchodzi do gry! Młody i uzdolniony bijok z wielkimi marzeniami. Charakter z ulicy, gorąca krew, mocna bomba i waleczne serducho. Zawsze na wojennej ścieżce. Zahartowany, wie o co toczy się ta gra. GROMDA: Walki na gołe pięści. Nie ma miękkiej gry.

Krewki, gniewny i pewny siebie. POLISH MACHINE wchodzi do gry!Młody i uzdolniony bijok z wielkimi marzeniami….

Posted by Gromda on Thursday, January 28, 2021

Miklasz chciałby zmierzyć się z.. Normanem Parke! 

Nie można odmówić dla chłopaka ambicji. Kacper Miklasz ma nadzieje, że niebawem uda się zorganizować jego pojedynek z doświadczonym… Normanem Parke (28-7-1). O takim zestawieniu wspominał w rozmowie z portalem fansportu.pl.

Tak, jak mam być szczery z miłą chęcią sprawdziłbym się i zmierzył z takim zawodnikiem. Norman Parke jest bardzo dobry i przede wszystkim doświadczony. Gdy zobaczyłem, że chce walczyć na gołe pięści z zawodnikiem z wagi ciężkiej to od razu wyraziłem swoje zainteresowanie. Wątpię, że GROMDA jest w stanie ściągnąć Normana ze względu na jego aktualny kontrakt z Federacją KSW, ale kto wie!

”Polish Machine” z dobrej strony pokazał się w turnieju Wotore. Ełczanin doszedł aż do finału, a wcześniejsze swoje pojedynki kończył efektownie przed czasem. Miklasza zatrzymał dopiero zawodowiec – Michał Pasternak, który od samego początku był faworytem całej rywalizacji.

Miklasz został zauważony i zaraz po dobrym występie podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night. Był to zawodowy debiut na gali w Ostródzie. Kacper nie będzie dobrze wspominał tego pojedynku. Paweł Biernat już w pierwszej rundzie znalazł sposób na poddanie rywala.

Kacper Miklasz aktualnie swoje przygotowania spędza w RKB Boxing Radom pod okiem Adama Jabłońskiego. Przypomnijmy, że trener z sukcesami prowadził Michała Cieślaka, który należy do czołówki bokserów kategorii cruiser.

Zobacz także:

Gwiazda GROMDY zatrzymana! Co z dalszą karierą?

Krystian K. zatrzymany przez CBŚP. W tle zarzut handlu narkotykami

Organizacja KSW kwotę za bonus oddaje na rzecz chorej córeczki Omielańczuka! Pozytywnie zaskoczeni?

Piękne zachowanie KSW! Kwota za bonus zostanie oddana na rzecz chorej córeczki Daniela Omielańczuka