MMA PLGROMDAGROMDA 9: Reksio kompletnie rozbił Armana w finale. Narożnik rywala poddał walkę

GROMDA 9: Reksio kompletnie rozbił Armana w finale. Narożnik rywala poddał walkę

Przemysław “Reksio” Rekowski pokonał Armana „Arman” Amirjana w finale turnieju na gali GROMDA 9. Pojedynek zakończył się w rundzie czwartej.

GROMDA 9 Reksio

Arman dobrze zaczął od lewego prostego. Potem jednak urodzony w Armenii zawodnik był liczony. “Reksio” trafił go ponownie pod linami i mieliśmy drugie liczenie. W końcówce pierwszej rundy Rekowski doskonale przymierzył prawym sierpowym i dołożył trzeci nokdaun. Problemem dla “Reksia” było jednak rozcięcie na jego czole.

Na początku drugiej rundy Amirjan dążył do klinczu i przez to przewrócił rywala. Rekowski trafił kilka razy, ale wkrótce potem to on był liczony. Polak nie zraził się jednak tym i kontynuował swoje ataki. Po znakomitym lewym prostym posłał na deski rywala dokładając kolejny nokdaun.

“Reksio” kontynuował dobrą postawę również w rundzie trzeciej. Punktował rywala ciosami na tułów i przysparzał rywalowi kolejne nokdauny.

Rekowski wciąż miał sporą przewagę. Krótkimi kombinacjami posyłal rywala na deski. Arman był spychany pod liny i zasłaniał się za podwójną gardą. Po trzecim nokdaunie w tej rundzie narożnik Amirjana zdecydował się rzucić ręcznik i poddać walkę. “Reksio” zwycięzcą turnieju na GROMDA 9.

Zobacz także:

Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Rywal to ekscentryczny Amerykanin z przeszłością w UFC!

To ogromne zaskoczenie w świecie sportów walki! Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Brytyjczyk właśnie został ogłoszony bohaterem walki wieczoru gali BKFC 27!

Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face! [WIDEO]

Podczas ceremonii ważenia i oficjalnego losowania przed piątkową galą GROMDA 9 doszło do ciekawej sytuacji. Tomasz Adamek oraz Popek stanęli twarzą w twarz. Czy to oznacza, że panowie zawalczą ze sobą na jubileuszowej gali GROMDA 10?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis