MMA PLGROMDATomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face! [WIDEO]

Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face! [WIDEO]

Podczas ceremonii ważenia i oficjalnego losowania przed piątkową galą GROMDA 9 doszło do ciekawej sytuacji. Tomasz Adamek oraz Popek stanęli twarzą w twarz. Czy to oznacza, że panowie zawalczą ze sobą na jubileuszowej gali GROMDA 10?

Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face!
Foto: GROMDA

Wcześniej pisaliśmy, że szef organizacji Mariusz Grabowski wstawił zdjęcie z Tomaszem Adamkiem z podpisem “Coś się szykuję”. Były pięściarski mistrz świata był obecny na scenie podczas czwartkowego ważenia.

Już dużo wcześniej było wiadome, że na gali pojawi się także Popek. Raper również był obecny na scenie w czwartek i z bliska się przyglądał ważeniu i losowaniu par na piątkowy turniej. Początkowo “Góral” zażartował z “Monstera” i doszło do krótkiej zabawnej przepychanki.

Tomasz Adamek vs Popek na GROMDA 10?

Później Mariusz Grabowski zapowiedział:

Nie będę nic mówił, wiadomo, że zbliża się jubileuszowa gala nr 10, dlatego wszystko robimy, aby było ciekawie i interesująco. Zobaczymy, robimy pierwsze face to face.

Czy Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści? Tego jednoznacznie nie stwierdzono. Można snuć domysły, ale może to być także inna forma rywalizacji – np. Team Popka vs Team Adamka? Tego nie wiadomo, dopóki organizacja nie zabierze głosu. O wszystkim na pewno będziemy informować na bieżąco.

Face to face Tomasza Adamka i Popka dostępne jest na kanale Bokser.org:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis