MMA PLGROMDAGROMDA 9: Małpa obaleniem doprowadza do kontuzji Lodówy. Kontrowersyjne zwycięstwo

GROMDA 9: Małpa obaleniem doprowadza do kontuzji Lodówy. Kontrowersyjne zwycięstwo

Grzegorz „Małpa” Czerny w kontrowersyjny sposób pokonał Norberta „Lodówę” Rozenbajgiera podczas gali GROMDA 9. Był to ostatni superfight podczas tego wydarzenia.

GROMDA 9 Małpa

“Małpa” ruszył jak szalony na rywala. Raz po raz szarżował na rywala schodząc bardzo nisko i nawet będąc na kolanach zadawał ciosy. Sam też przyjął kilka razy mocno. W pewnym momencie Czerny poszedł… po obalenie. W ten sposób doprowadził do kontuzji nogi przeciwnika. “Lodówa” nie był w stanie dalej walczyć.

Sędziowie mimo wszystko uznali, że to “Małpa” jest zwycięzcą pojedynku. Czy to jednak nie powinna być dyskwalifikacja? Oceńcie sami….

Zobacz także:

Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Rywal to ekscentryczny Amerykanin z przeszłością w UFC!

To ogromne zaskoczenie w świecie sportów walki! Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Brytyjczyk właśnie został ogłoszony bohaterem walki wieczoru gali BKFC 27!

Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face! [WIDEO]

Podczas ceremonii ważenia i oficjalnego losowania przed piątkową galą GROMDA 9 doszło do ciekawej sytuacji. Tomasz Adamek oraz Popek stanęli twarzą w twarz. Czy to oznacza, że panowie zawalczą ze sobą na jubileuszowej gali GROMDA 10?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis