MMA PLGROMDAGROMDA 6: Maximus rozbił Karabina. Lekarz musiał przerwać pojedynek

GROMDA 6: Maximus rozbił Karabina. Lekarz musiał przerwać pojedynek

Dawid “Maximus” Żółtaszek pokonał Arkadiusza “Karabina” Sautera przez techniczny nokaut w półfinale turnieju na gali GROMDA 6. Pojedynek przerwał lekarz.

“Karabin” ruszył do ataku, ale został trafiony w kontrze i szybko był liczony. Choć Sauter dalej ładował serię to ponownie dał się skontrować. Po przyklęknięciu na kolano mieliśmy kolejne liczenie. “Maimus’ trafił bardzo mocnym ciosem na tułów – liczenie Kolejna akcja – liczenie.

Mimo wszystko “Karabin” się nie poddawał. Wypuszczał kolejne mocne obszerne ciosy. Sauter bił dużo, ale Żółtaszek bardziej konkretnie. Po jednym z uderzeń mieliśmy kolejny nokdaun – “Karabin” nadział się na mocny prawy rywala.

Sauter był liczony już na początku trzeciej rundy. Jego rozbita twarz sprawiła, że do ringu został wezwany lekarz. Zdecydował on o zakończeniu pojedynku.

“Maximus’ został więc pierwszym finalistą turnieju na GROMDA 6.

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.