Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWKSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.

Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski w klatce pojawiał się dwukrotnie w tym roku. Wygrał obie walki. Pokonał Nikole Milanovicia przez TKO w pierwszej rundzie, a Łukasza Jurkowskiego przez TKO w trzeciej rundzie. W październiku kibice będą mieli okazję, żeby zobaczyć go w oktagonie, ale jak na razie nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem. Jednym z prawdopodobnych rywali Mariusza jest jego nie doszły przeciwnik Ousmane Dia.

,,Szczerze nie wierzę, że ta walka się odbędzie”.

Na chwilę obecną popularny ,,Bombardier” ma zaplanowaną walkę z Jeromem Le Bannerem. Z tego powodu KSW nie jest pewne, czy opłaca się aktualnie zestawiać tych dwóch panów. W jednym z wywiadów Martin Lewandowski powiedział:

-Nie ukrywam, że starcie Senegalczyka z Le Bannerem jest elementem, który mocno komplikuje nasze rozmowy. Chociaż szczerze nie wierzę, że ta walka się odbędzie. Jeśli jednak do niej dojdzie i ,,Bombardier” przegra albo zostanie skompromitowany, to wtedy zrodzi się pytanie, czy zestawienie go z Pudzianowskim wciąż będzie interesować nas i kibiców. Czekamy na rozwój wydarzeń. Ta kwestia rozstrzygnie się w ciągu kilku dni.

Lewandowski powiedział również, że prowadzi rozmowy z Hafthorem Bjornssonem, szerzej znanym jako ,,Góra” z serialu ,,Gra o Tron”. Aktor bardziej jednak jest zainteresowany walką w boksie, a KSW woli starcie w formule MMA.

Aktualnie mamy na liście dwa nazwiska, które są bardzo ciekawe w kontekście walki z Pudzianowskim. Jednym z nich jest właśnie Bjornsson.

Gala z udziałem Mariusza Pudzianowskiego odbędzie się już 23 października w Łódzkiej Atlas Arenie.

Zobacz także:

Tomasz Adamek komentuje potencjalną walkę ze Szpilką w KSW!

To byłoby dopiero zaskoczenie. Powstała burza po informacji o potencjalnej walce Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem w KSW. Oczywiście ich rewanż odbyłby się na zasadach mieszanych sztukach walki. Teraz komentarz w tej sprawie zabrał popularny ”Góral”.

Jest data trylogii między mistrzem Brandonem Moreno a Deivesonem Figueiredo. Jest też karta walk!

Wygląda na to, że jest już data trylogii między mistrzem wagi muszej Brandonem Moreno a byłym czempionem Deivesonem Fugueiredo. Obaj zawodnicy mają zmierzyć się w grudniu tego roku!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis