MMA PLGROMDAGROMDA 4: To już w piątek! Pietraszek i Gromadzki faworytami turnieju?

GROMDA 4: To już w piątek! Pietraszek i Gromadzki faworytami turnieju?

W najbliższy piątek odbędzie się czwarta edycja GROMDY, która już w tym momencie zapowiada się emocjonująco. Nie zabraknie następnego turnieju i super fightów!

Przypomnijmy, że zwycięzca najbliższego turnieju zmierzy się z Vasylem Halychem. Ukrainiec dostał drugą szansę, którą dobitnie wykorzystał. Podopieczny Łukasza Zaborowskiego w ostatnim turnieju zaprezentował się z świetnej strony pokonując Dawida Stolarskiego, Karola Żołowskiego oraz Denisa Załęckiego.

Oto jeden z pojedynków:

Znamy uczestników turnieju GROMDA 4!

Poznaliśmy wszystkich uczestników turnieju Gromda 4, która odbędzie się już w najbliższy piątek.

– Tomasz “ZADYMA” Gromadzki (172 cm, 80 kg)
– Damian “ACHILLES” Kowalczyk (194 cm, 110 kg)
– Paweł “BYKU” Strzelczyk (196 cm, 106 kg)
– Piotr “HULK” Bączyk (190 cm, 93 kg)
– Damian “GRABARZ” Zapart (179 cm, 105 kg)
– Dominik “DOMINO” Machlik (180 cm, 105 kg)
– Krzysztof “DOBERMAN” Pietraszek (190 cm, 105 kg)
– Adam “PSYCHO” Lazar (183 cm, 92 kg)

Wydaje się, że faworytami rywalizacji mogą być Tomasz Gromadzki oraz Krzysztof Pietraszek. Jeden to doświadczony bokser, a drugi to charakterny zawodnik MMA mający na swoim koncie ponad 15 zawodowych pojedynków.

”Chińczyk” miał świetny początek. Cztery zwycięstwa – w tym trzy zakończone przed czasem. Co ciekawe z bliska jego poczynania obserwował Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW, który ostatecznie szansę dał Mateuszowi Zawadzkiemu.

Kariera ełczanina poszła w złym kierunku. Powodem mogły być też liczne kontuzje. Pietraszek mimo wszystko potrafił zaskoczyć choćby w 2015 roku, gdy szybko i efektownie odprawił faworyzowanego – Adama Oknińskiego. Wydaje się, że dla Pietraszka walka na gołe pięści to świetne rozwiązanie.

A kto jest waszym faworytem turnieju? Gala będzie transmitowana w usłudzę PPV. Dostęp możecie wykupić [TUTAJ]

Zobacz także:

Kim jest Kamila Wybrańczyk? Przeciwniczka Zusje na FAME MMA 9!

Już szóstego marca dojdzie do wyczekiwanego debiutu Kamili Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki zadebiutuje w mieszanych sztukach walki na FAME MMA 9. Przeciwniczką jej będzie Kamila ”Zusje” Smogulecka.

Pająk przygotowuje się w Rio De Janeiro! Widzieliście z kim?

YouTuber znany z prowadzenia kanału “Podróże Wojownika” nie próżnuje. Zawodnik przygotowuje się do kolejnej walki, która ma się odbyć na Fame MMA 10.