MMA PLNajnowszeGLORYGlory 84: Michał Bławdziewicz stoczy kolejną walkę w największej organizacji na świecie!

Glory 84: Michał Bławdziewicz stoczy kolejną walkę w największej organizacji na świecie!

Mamy świetne informacje! Michał Bławdziewicz stoczy swój drugi pojedynek w największej organizacji kickboxingu na świecie. Polak jedenastego marca wystąpi w Rotterdamie. Podczas Glory 84 czeka go starcie z Sofianem Laidouni.

Bławdziewicz

29-latek w 2020 roku spróbował swoich sił w walce na gołe pięści. Michał wystartował w turnieju GROMDA 1, gdzie odprawił dwóch rywali przed czasem (w tym Vasyla Halycha). Ostatecznie Michał w ostatniej walce musiał uznać wyższość Krystiana ”Tysona” Kuźmy.

Bławdziewicz toczył pojedynki w organizacji HFO. Po kolejnym zwycięstwie Polak został doceniony i pojawiła się szansa. Michał swój debiut w Glory odnotował w listopadzie poprzedniego roku. Polak w Niemczech przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Jahfarrem Wilnisem.

Polak stoczy drugą walkę w Glory!

Oficjalnie Michał Bławdziewicz jedenastego marca stoczy drugi pojedynek w organizacji Glory. Polak podczas 84 edycji w Rotterdamie zmierzy się z Sofianem Laidouni.

BREAKING: The official #GLORY84 fight card is here! Tickets are available now at tickets.glorykickboxing.com.GLORY…

Posted by GLORY Kickboxing on Wednesday, February 15, 2023

Rywal Michała ma na swoim koncie chociażby zwycięstwo z uznanym Tomasem Hronem. Sofian przed własną publicznością na gali Le Défi du Nack Muay 7 sięgnął po tytuł mistrza świata WAKO PRO w kategorii ciężkiej.

Zobaczcie w akcji najbliższego przeciwnika naszego reprezentanta:

Zobacz także:

Trener Arrachionu Olsztyn mówi dlaczego warto trenować! To jest ważne przesłanie! Widzieliście?

Paweł Derlacz jeden z głównych trenerów Arrachionu Olsztyn w rozmowie z Rafałem Mazurowskim (NGF Champion TV) miał ważne przesłanie do młodzieży, ale nie tylko! Trener zdradził, dlaczego warto trenować sporty walki. Ponadto Derlacz podkreśla, że ważne jest po prostu trenowanie – nie zawsze przecież muszą to być sporty walki.

Don Kasjo typuje walkę Pudzianowski-Szpilka: Za dużo tam nie pokazał… Co wy na to?

Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem został zapytany o swój typ w starciu Pudzianowski-Szpilka. O takim zestawieniu mówi się już jakiś czas i niewykluczone, że dojdzie do niego jeszcze przed wakacjami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis