MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaDon Kasjo typuje walkę Pudzianowski-Szpilka: Za dużo tam nie pokazał…

Don Kasjo typuje walkę Pudzianowski-Szpilka: Za dużo tam nie pokazał…

Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem został zapytany o swój typ w starciu Pudzianowski-Szpilka. O takim zestawieniu mówi się już jakiś czas i niewykluczone, że dojdzie do niego jeszcze przed wakacjami.

Kasjo

Szpilka w rozmowie z Arturem Mazurem (program – Klatka po Klatce) zapewnił, że jest już w tym momencie chętny na zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim.

Nie chciałbym za dużo rozwodzić się na temat samej walki, ale oczywiście Mariusz jest wielkim sportowym wyzwaniem, ponieważ przede wszystkim Mariusz trenuje już MMA 13 lat i jest to zawodnik wagi ciężkiej (…)  Byłem kilkukrotnie z nim między linami. Wiadomo, to nie było pełne MMA, to był kickboxing, boks. MMA też, ale takie na początki, gdy jeszcze nie trenowałem. I teraz jak wywołałeś temat do tablicy, coś jest na rzeczy.

Don Kasjo typuje!

Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem został zapytany o swój typ na walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

Pudzian pewnie jest przygnębiony po tej ostatniej porażce z Mamedem, za dużo tam nie pokazał, więc Artur ma duże szanse na początku walki. Może gdyby Pudzian sprowadził go do parteru, ale i w tym parterze ostatnio też dużo nie pokazał. Artur ma też dobrych trenerów, zresztą tych samych co kiedyś Mariusz, więc raczej obstawiałbym wygraną Artura

”Don Kasjo” swoje ostatnie pojedynki toczył w organizacji PRIME SHOW MMA. Kasjusz w formule bokserskiej pewnie wypunktował Mateusza Murańskiego, a w Szczecinie przed czasem odprawił popularnego rapera Popka.

Zobacz także:

Marcin Najman nie przerywa przygotowań! Wiemy co z walką ”El Testosterona”! Widzieliście?

Marcin Najman udostępnił następne nagranie z przygotowań do najbliższej walki. Tym samym ”El Testosteron” nie przerwał przygotowań. Wiemy już w tym momencie co z walką byłego pięściarza na gali High League 6, która osiemnastego marca ma się odbyć w Katowicach.

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Czy Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284? W sieci pojawiły się bardzo poważne oskarżenia w stronę Rosjanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis