MMA PLNajnowszeJan BłachowiczUFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO]

UFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO]

Magomed Ankalaev (18-1) vs Jan Błachowicz (29-9) o pełnoprawny pas UFC w wadze półciężkiej – takie starcie odbędzie się już z soboty na niedzielę w Las Vegas. Polak będzie chciał wrócić na tron! Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem Rosjanin kolejnymi zwycięstwami udowodnił, że jest godnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Na kanale UFC pojawił się materiał z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Ankalaeva.

Ankalaev

Błachowicz w ostatnim starciu pokonał przed czasem Aleskandara Rakicia (14-3). Od początku widzieliśmy mocne wymiany w stójce z obu stron. Lepsze wrażenie robił Błachowicz, który ciągle dochodził do głosu z niskimi kopnięciami, a dodatkowo dobrze bronił ataki oponenta. Były też ciosy na tułów i middel kicki. W drugiej rundzie Rakić zdobył obalenie i kontrolował z góry przeciwnika przez większość czasu. Błachowicz próbował zaskoczyć i szukał trójkąta nogami. W trzeciej odsłonie ponowne wymiany. Rakić upadł na deski – doznał bowiem poważnej kontuzji nogi.

Tak walczy Magomed Ankalaev!

Pojawiło się nagranie z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Magomeda Anakalaeva (18-1). Przede wszystkim wrażenie może robić zwycięstwo z listopada 2019 roku, gdy Rosjanin front kickiem znokautował Dalcha Lungiambula. 

Warto zaznaczyć, że Ankalaev na swoim koncie ma dziewięć zwycięstw w największej organizacji na świecie, a pięć kończył przed czasem. Ankalaev odprawił z kwitkiem chociażby naszego reprezentanta Marcina Prachnio.

Magomed w tym roku stoczył dwie walki. Rosjanin wypunktował Thiago Santosa, a przed czasem pokonał Anthony Smitha.

Poniżej zobaczycie najlepsze skończenia w wykonaniu Ankalaeva:

Zobacz także:

Pojawia się materiał o zachowaniu Nitro! Maja Staśko komentuje: Cisza i klepanie po pleckach! Widzieliście?

Na kanale ”Nie wiem, ale się dowiem” pojawił się obszerny materiał o popularnym youtuberze Sergiuszu ”Nitrozyniaku” Górskim. Udostępnić dalej i skomentować materiał postanowiła zawodniczka High League – Maja Staśko.

Znamy wyniki PPV ostatniej gali PRIME 4? Będziecie mocno zaskoczeni!

Na kanale ”Szalony Tańcula” – Arkadiusz Tańcula oraz Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak poruszyli temat ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Tańcula zapewnił, że znają oni wyniki PPV z ostatniego wydarzenia. Liczba może was mocno zaskoczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis