MMA PLGenesisGenesis PPV Różal vs. Barnett– jak zamówić dostęp

Genesis PPV Różal vs. Barnett– jak zamówić dostęp

Foto: KSW

Już w piątek 23 października odbędzie się pierwsza gala nowej organizacji walk na gołe pięści – Genesis. Pojedynki powinny być niezwykle interesujące, gdyż dozwolone będzie tam również używanie łokci!

Walka wieczoru będzie prawdziwie hitowym starciem. Były mistrz wagi ciężkiej KSW Marcin “Różal” Różalski zmierzy się z byłym mistrzem królewskiej dywizji UFC Joshem Barnettem.

Fani sportów uderzanych z pewnością będą czekać również na pojedynek Bartosza Batry z Michałem “Matrixem” Królikiem.

W nowej formule swoich sił spróbują zawodnicy MMA, którzy często kończyli swojej pojedynki nokautami: Vaso Bakočević, Gracjan Szadziński czy Rafał Kijańczuk. Z kolei zawodniczka KSW Aleksandra Rola podejmie utytułowaną w K-1 Monikę Porażyńską.

Rozpiska gali Genesis: Różal vs. Barnett:

Początek gali w piątek o godz. 20:00.

120,2 kg: Marcin “Różal” Różalski vs. Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik
80 kg: Vaso Bakočević vs. Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Szadziński vs. Ján Široký
57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
120,2 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Gdzie oglądać Genesis w Internecie?

Genesis PPV

Federacja KSW stworzyła dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW Z platformy tej korzysta także Genesis.. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala Genesis: Różal vs. Barnett to 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Transmisja przez KSWTV.com daje również dostęp do innych kamer umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę Genesis jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać Genesis w telewizji?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

– przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
– w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
– poprzez telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50
– w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
– portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
– przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
– e-płatności,

Dostęp do gali będzie można również wykupić u wybranych innych operatorów jak choćby:

Zobacz także:

UFC 254 – wyniki ważenia. Khabib pojawił się jako pierwszy

Za nami ważenie przed galą UFC 254, która już jutro odbędzie się na Fight Island w Abu Dhabi.

Różal o konflikcie z KSW: Maciek użył słów, które mnie bardzo zabolały…

Marcin “Różal” Różalski był jednym z gości ostatniego magazynu Koloseum w stacji Polsat, gdzie opowiedział o konflikcie z KSW. Konflikcie, który już został zażegnany, ale spowodował trzyletni przestój byłego mistrza wagi ciężkiej w walkach w MMA.