MMA PLFAME MMAGdzie i jak oglądać FAME MMA 6?

Gdzie i jak oglądać FAME MMA 6?

Foto: FAME MMA

W sobotę 28 marca w Częstochowie odbędzie  się gala FAME MMA 6. Z powodu pandemii koronawirusa wydarzenie to będzie szczególne, gdyż będzie miało miejsce bez udziału publiczności.

W walce wieczoru swój debiut zaliczy Kamila „Zusje” Smogulecka znana wcześniej jako Luxuria Astaroth choćby z teledysków Donatana. Jej przeciwniczką będzie zaś Marta „Linkimaster” Linkiewicz, która do tej pory stoczyła w klatce już dwie walki.

Po raz kolejny zobaczymy też jednego z włodarzy organizacji, czyli Wojtka Golę. Tym razem zmierzy się on z patostreamerem Marcinem „Rafonix” Krasuckim, który przewodził karcie walk drugiej gali FAME MMA.

Po zwycięstwie nad „Bonusem BGC” po raz kolejny w klatce pojawi się też Marcin Najman. Naprzeciw niego stanie tym razem kulturysta i trener personalny Piotr „Bestia” Piechowiak.

Ponownie pojawią się znane twarze z klatki FAME MMA jak choćby Jakub „Kubańczyk” Flas czy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Nie zabraknie również debiutantów, wśród których pojawi się były zawodnik FEN i Armia Fight Night Alan Kwieciński.

Łącznie podczas gali zobaczymy 8 pojedynków.

FAME MMA 6 – PPV

FAME MMA stworzyło swoją platformę, na której można zupełnie legalnie oglądać organizowane przez nich wydarzenia. Koszt usługi za transmisję gali FAME MMA 6 to 19,99 zł. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00.

Rejestrując się na stronie można wykupić legalny dostęp. Płatność zostaje realizowana na kilka sposobów, w tym e-przelewem, BLIK’iem, PayPalem czy kartą płatniczą.

Co więcej, gala będzie dostępna przez 24 godziny, można zatem ponownie obejrzeć wszystkie walki lub przewijać do wybranych, ulubionych momentów.

Od tej gali dostępna będzie także licencja premium, której koszt jest o 5 zł wyższy tzn. 24,99 zł. Dostęp zostanie przedłużony do 7 dni. Ponadto transmisja będzie dostępna w rozdzielczości Full HD i będziemy mogli obejrzeć archiwalne gale FAME MMA 4 i FAME MMA 5.

FAME MMA 6 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 6:

Początek – sobota, 28 marca godz. 20:00

Kamila „Zusje” Smogulecka vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak