MMA PLMarcin NajmanGala MMA VIP: Poznaliśmy walkę żużlowców! Unia Tarnów i ROW Rybnik w klatce!

Gala MMA VIP: Poznaliśmy walkę żużlowców! Unia Tarnów i ROW Rybnik w klatce!

Foto: Twitter/ Marcin Najman

Gala MMA VIP ma kolejne egzotyczne zestawienie w swojej rozpisce. Poznaliśmy szczegóły walki dwóch żużlowców, którzy skrzyżują ze sobą rękawice na gali organizowanej przez Marcina Najmana.

MMA-VIP odbędzie się już 13 lutego. W rozpisce wydarzenia znajduje się wielu byłych pięściarzy, którzy zadebiutują w formule MMA, w tym była mistrzyni świata Ewa Piątkowska, była zawodniczka UFC Izabela Badurek, czy sam Marcin Najman, który stoczy swój pożegnalny pojedynek.

Ostatnim rywalem Marcina Najmana w karierze ma być Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień. Ich pojedynek będzie walką wieczoru całego wydarzenia.

Ale to nie wszystko. Właśnie poznaliśmy zestawienie w walce żużlowców! Dla obu tych zawodników będzie to debiut w walce w formule MMA.

Gala MMA VIP: Poznaliśmy zestawienie w walce żużlowców! Wychowanek Unii Tarnów zmierzy się z rywalem z ROW Rybnik

Marcin Najman za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych oficjalnie ogłosił, że w głośnej w mediach walce żużlowców zmierzą się Edward Mazur i Dominik Tyman.

Mazur to 27-letni żużlowiec, który swoje doświadczenie w czarnym sporcie zdobywał w Unii Tarnów, a obecnie jest żużlowcem Wilków Krosno. Tyman to 18-latek, który karierę zaczynał w klubie ROW Rybnik, a kontynuuje ją w PSŻ Poznań.

Zdjęcie

Zobacz także:

Uczestnik ”Rolnik szuka żony” zawalczy na gali Najmana! Czy to dobry pomysł?

Już trzynastego lutego odbędzie się pierwsza edycji MMA VIP. Swój zawodowy debiut odnotuje Mateusz Kisiel, który znany jest… z ostatniej edycji ”Rolnik szuka żony”. Czy to dobry pomysł?

Gniadek zrywa kontrakt z FEN, Jóźwiak odpowiada! Co o tym sądzicie?

Znów afera kontraktowa w organizacji FEN. Tym razem Kamil Gniadek zapowiada koniec współpracy.

White o walce Paula z Floydem: To będzie jednostronne lanie, nawet nie będzie to śmieszne!

Jak widać Dana White nie jest fanem ostatnich zachowań braci Paul. Szef UFC twierdzi, że Logan Paul w nadchodzącym starciu z Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO) dostanie srogą nauczkę. Przypomnijmy, że do tego starcia ma dojść dwudziestego lutego.