MMA PLConor McGregorFloyd Mayweather Jr twierdzi, że zarobi miliony za pokazową walkę! Conor McGregor udowadnia, że ten kłamie!

Floyd Mayweather Jr twierdzi, że zarobi miliony za pokazową walkę! Conor McGregor udowadnia, że ten kłamie!

Jeden z najpopularniejszych i najlepszych pięściarzy w historii – Floyd Mayweather Junior twierdzi, że zarobi miliony za pokazową walkę na gali RIZIN. Conor McGregor próbuje udowodnić, że Amerykanin – mówiąc oględnie – mija się z prawdą.

Conor McGregor

Przypominamy, że Mayweather Junior już w nocy z niedzieli na poniedziałek wystąpi w pokazowej walce na gali RIZIN w Saitama Super Arena w Tokio w Japonii. Jego przeciwnikiem w towarzyskiej walce bokserskiej będzie Mikuru Asakura.

Amerykanin twierdzi, że zarobi za ten występ kilka milionów za każdą minutę walki.

Floyd Mayweather Jr twierdzi, że zarobi miliony za pokazową walkę! Conor McGregor udowadnia, że ten kłamie!

“To zawsze jest kilka milionów za minutę. Na tej walce pokazowej zarobię około 15-20 milionów dolarów. Z samej pokazowej walki. Jest więc fajnie. 9 minut walki – 20 milionów dolców w garści. Fajnie.” – stwierdził Mayweather Junior, który w weekend stoczy trzyrundowy pojedynek.

W kontrze do tych słów Floyda Mayweathera Juniora stanął Conor McGregor. Irlandczyk próbuje udowodnić, że Amerykanin kłamie.

Na twitterze zamieścił poniższego tweeta (potem go usunął, ale w sieci – jak to zwykle bywa – nic nie ginie):

“Mówi, że zrobił 100 milionów za sparing z Loganem Paulem, ale nigdy nie znalazł się na liśćie Forbesa, który zestawia 100 najbogatszych ludzi świata. Nie zrobił nawet 20 milionów w ciągu jednego pełnego roku od 2017 roku, czyli kiedy walczyłem z nim. Jeśli by zrobił, to byłby na liście Forbesa, a nie trafił na nią od 2017 roku. Innymi słowy – to co gada, to bzdury.”

Zobacz także:

Marcin Najman do Murańskiego: Ja nie jestem Tańcula! Ze mną dostaniesz cepa na łeb i padniesz! Co wy na to?

Marcin Najman postanowił zabrać głos na swoim kanale. ”El Testosteron” wypowiedział się o ostatniej rozmowie Jacka Murańskiego z naszym portalem. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do wyczekiwanego starcia Najmana z Murańskim. Częstochowianin zapewnia, że nie potrwa, to nawet 30 sekund!

Don Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?

Don Kasjo ostatni czas spędził głównie w szpitalu i na rehabilitacjach. W mediach społecznościowych poinformował, że najważniejsze ma już za sobą i zapowiada powrót szybszy niż przewidują lekarze. Czy to może oznaczać kolejną walkę Kasjusza?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis