MMA PLDon KasjoDon Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?

Don Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?

Don Kasjo ostatni czas spędził głównie w szpitalu i na rehabilitacjach. W mediach społecznościowych poinformował, że najważniejsze ma już za sobą i zapowiada powrót szybszy niż przewidują lekarze. Czy to może oznaczać kolejną walkę Kasjusza?

Don Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?
Foto: Don Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?

Kasjo obecnie pełni rolę włodarza w PRIME SHOW MMA. Kolejna gala już niedługo, bowiem 1 listopada w Radomiu. Walką wieczoru okrzyknięto starcie Martyny “Pysi” Zbirańskiej z Pauliną Hornik.

Don Kasjo wróci do walk?

W najbliższym tygodniu odbędzie się druga konferencja przed nadchodzącym wydarzeniem, gdzie przy stole na pewno zasiądzie Kasjusz Życiński.

Cześć, jestem już po drugiej operacji i Wam powiem dawno nie byłem tak pozytywnie nastawiony, więc pomimo że lekarze mówią o 4 miesiącach rehabilitacji obu rąk, to wrócę szybciej. Trzymajcie Kciuki.

– czytamy we wpisie na Facebooku.

Cześć 😊😋 jestem już po drugiej operacji i Wam powiem dawno nie byłem tak pozytywnie nastawiony😋 więc pomimo że lekarze…

Posted by Kasjusz Życiński on Tuesday, September 20, 2022

Czy to oznacza, że Don Kasjo planuje kolejne walki? Nie wiadomo w jakiej organizacji mógłby je toczyć, ponieważ przyszłość PRIME SHOW MMA nie wygląda na stabilną, a stosunki z FAME MMA nie wyglądają najlepiej.

W środowisku freaków często chodzą plotki, że Życiński o dziwo może wrócić do FAME. Czy tak się stanie, póki co, trudno to potwierdzić.

Teraz Kasjusz bierze udział w projekcie Casino Star, gdzie o milion złotych będą walczyć topowi polscy influencerzy jak np. “Fagata”, “Nitro”, Arkadiusz Tańcula, Marcin Dubiel czy “Stifler”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis