MMA PLFAME MMAFinalista programu Big Brother i mistrz Polski w boksie wyzwał Marcina Najmana! “El Testosteron”: Wchodzę w to!

Finalista programu Big Brother i mistrz Polski w boksie wyzwał Marcina Najmana! “El Testosteron”: Wchodzę w to!

Wygląda na to, że poznaliśmy kolejnego przeciwnika Marcina Najmana (2-4). “El Testosteron” oczywiście jest na finiszu przygotowań do gali FAME MMA 6 w Częstochowie, gdzie zmierzy się z kulturystą Piotrem “Bestią” Piechowiakiem (0-0), ale ma już kolejnego kandydata, na walkę z którym się zgodził!

Ale po kolei.

Na profilu facebookowym trenera Akademii Sztuk Walki Wilanów Mirosława Oknińskiego pojawiło się wideo, w którym pada wyzwanie ze strony Igora Jakubowskiego, wielokrotnego mistrza Polski w boksie oraz finalisty programu big Brother emitowanego w zeszłym roku na kanale TVN 7.

Jakubowski przyznał, że chętnie zmierzy się z Najmanem:

W sieci od razu pojawiła się odpowiedź “El Testosterona”. Najman z szacunkiem wypowiedział się zarówno na temat trenera Oknińskiego jak i Jakubowskiego, zgodził się przyjąć wyzwanie, a także podał wstępną datę pojedynku.

Gwiazdor FAME MMA po pokonaniu “Bestii” zamierza wziąć chwilę wolnego, a potem zacząć przygotowania do kolejnej walki, którą chciałby odbyć w październiku tego roku: