MMA PLNajnowszeTylko JedenFinał “Tylko Jeden” nie na gali KSW. Będzie jednak transmitowany na żywo

Finał “Tylko Jeden” nie na gali KSW. Będzie jednak transmitowany na żywo

Na antenie Polsatu co tydzień emitowane są kolejne odcinki reality show “Tylko Jeden”. Pierwotnie finał programu miał mieć miejsce na gali KSW. Oczywiście w obecnej sytuacji nie jest to możliwe. O planowanym finale programu opowiedział jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW.

Finał Tylko Jeden transmitowany na żywo
Foto: Tylko Jeden

Z powodu pandemii koronawirusa i poszerzających się obostrzeń jakie obowiązują na terenie Polski odwołana została gala KSW 53 w Łodzi. Nie odbędzie się też kolejna gala, która odbyć miała się we Wrocławiu.

W rozmowie z Pauliną Chylewską z telewizji Polsat Sport Kawulski zapowiedział transmisję na żywo finału programu “Tylko Jeden”.

“Zawodnicy poza tym, że są skoszarowani w domu codziennie są przewożeni do centrum treningowego KSW, gdzie mają nie tylko sprzęt do trenowania, ale jest rozstawiona klatka – nasza, ta na której odbywają się na co dzień gale, w której odbywają się walki. I jest wystarczająca przestrzeń, by technicznie to zbudować. Tam też zawodnicy toczą co tydzień walki, które decydują czy wypadną z programu. No i tam też odbędzie się finał. Myślę, że jak Bóg da,  z taką różnicą, że będzie to na żywo dla widzów Polsatu. No i ta presja walki na żywo być może będzie też nowym doświadczeniem dla finalistów, których niebawem wyłonimy.”

Cała rozmowa poslatsport.pl z Maciejem Kawulskim do sprawdzenia -> TUTAJ. 

Kolejny odcinek programu już w najbliższy piątek o godz. 22:35. Czeka nas tam starcie Bartłomieja Gładkowicza z Piotrem Walawskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis