MMA PLTylko JedenFinał “Tylko Jeden” nie na gali KSW. Będzie jednak transmitowany na żywo

Finał “Tylko Jeden” nie na gali KSW. Będzie jednak transmitowany na żywo

Foto: Tylko Jeden

Na antenie Polsatu co tydzień emitowane są kolejne odcinki reality show “Tylko Jeden”. Pierwotnie finał programu miał mieć miejsce na gali KSW. Oczywiście w obecnej sytuacji nie jest to możliwe. O planowanym finale programu opowiedział jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW.

Z powodu pandemii koronawirusa i poszerzających się obostrzeń jakie obowiązują na terenie Polski odwołana została gala KSW 53 w Łodzi. Nie odbędzie się też kolejna gala, która odbyć miała się we Wrocławiu.

W rozmowie z Pauliną Chylewską z telewizji Polsat Sport Kawulski zapowiedział transmisję na żywo finału programu “Tylko Jeden”.

“Zawodnicy poza tym, że są skoszarowani w domu codziennie są przewożeni do centrum treningowego KSW, gdzie mają nie tylko sprzęt do trenowania, ale jest rozstawiona klatka – nasza, ta na której odbywają się na co dzień gale, w której odbywają się walki. I jest wystarczająca przestrzeń, by technicznie to zbudować. Tam też zawodnicy toczą co tydzień walki, które decydują czy wypadną z programu. No i tam też odbędzie się finał. Myślę, że jak Bóg da,  z taką różnicą, że będzie to na żywo dla widzów Polsatu. No i ta presja walki na żywo być może będzie też nowym doświadczeniem dla finalistów, których niebawem wyłonimy.”

Cała rozmowa poslatsport.pl z Maciejem Kawulskim do sprawdzenia -> TUTAJ. 

Kolejny odcinek programu już w najbliższy piątek o godz. 22:35. Czeka nas tam starcie Bartłomieja Gładkowicza z Piotrem Walawskim.