MMA PLAkop SzostakFerrari ostro o Szostaku: W sobotę czeka go wpie**ol, robi z siebie najgroźniejszego…

Ferrari ostro o Szostaku: W sobotę czeka go wpie**ol, robi z siebie najgroźniejszego…

Wygląda na to, że Amadeusz Roślik nie przepada za Akopem Szostakiem (4-3). ”Ferrari” w mocnych słowach wypowiedział się o kulturyście. Przypomnijmy, że Amadeusz trenuje w tym samym klubie co – Szymon Kołecki (9-1) czyli Akademii Sportów Walki Wilanów.

Roślik podczas ostatniej jubileuszowej 10-edycji FAME MMA odnotował drugie zwycięstwo – choć łatwo nie było. Podopieczny Roberta Roszkiewicza na początku drugiej odsłony zastopował debiutującego Mateusza Gąsiewskiego.

Ferrari ostro o Szostaku: Taki Trybson nic by z niego nie zostawił!

Amadeusz Roślik postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Akopie Szostaku (4-3). Popularny ”Ferrari” wspiera swojego klubowego kolegę Szymona Kołeckiego (9-1).

Roślik jest przekonany, że wystarczyłaby walka z Pawłem Trybałą, aby Szostak dobitnie przegrał.

Ja do Akopa nic nie mam. W sobotę czeka go wpie*dol. Robi z siebie najgroźniejszego celebrytę ale tak nie jest. Taki Trybson nic by z niego nie zostawił. W Fame też jest wielu chłopaków którzy spuścili by my wpie**ol.

Zobacz także:

”Bestia” ostro o Popku: Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozpier***ił! Team Bestia czy Team Popek?

Jak się okazuje w najbliższym czasie nie dojdzie do walki w wadze ciężkiej, na którą czekali kibice. Piotr Piechowiak zdradził, że wystąpi w listopadzie, ale nie będzie to pojedynek z Popkiem. ”Bestia” uważa, że popularny raper dobiera sobie przeciwników!

Jaś Kapela wystąpi na MMA VIP 3? Ma zmierzyć się z byłym dziennikarzem TVP Info!

Wygląda na to, że skompromitowany po udziale w Hejt Parku lewicowy aktywista i poeta Jaś Kapela wystąpi na gali MMA VIP 3! Jego przeciwnikiem ma być były dziennikarz TVP Info.