MMA PLNajnowszeKSWKSW 94: Adrian Bartosiński balachą na kolano poddał Michaliszyna. “Bartos” wciąż mistrzem! [WIDEO]

Adrian Bartosiński (15-0) w spektakularny sposób poddał Igora Michaliszyna (10-3) w walce wieczoru gali XTB KSW 94, której stawką był pas wagi półśredniej.

Początek walki był dość spokojny. Po minucie Bartosiński ruszył na rywala z kilkoma ciosami a potem momentalnie ruszył do jego nóg i obalił. Mistrz kontrolował pozycję i zadawał krótkie ciosy. “Bartos” uwięził nogi Michaliszyna dzięki czemu mógł utrzymywać pojedynek w dogodnej dla siebie płaszczyźnie. Pretendent podniósł się, ale przy okazji przyjął też kilka mocnych ciosów.

Drugą rundę Bartosiński również zaczął bardzo mocno. Wyniósł rywala i ponownie zaliczył skuteczne obalenie. Niepokonany zawodnik znakomicie kontrolował oponenta. Michaliszyn próbował wracać na nogi, ale kolejne jego próby spełzły na niczym. Dopiero na nieco ponad minutę przed końcem reprezentant Silesian Cage Club dopiął swego i docisnął mistrza do siatki. Potem jednak Bartosiński obrócił go i zaatakował kilka razy kolanami.

Broniący tytułu Bartosiński szybko przejął inicjatywę również w rundzie trzeciej. Podczas swojej akcji złapał się jednak siatki i sędzia Bosacki nakazał powrót na środek klatki. Michaliszyn walczył na wstecznym, ale trafił kilkoma kopnięciami i mocnym ciosem w kontrze. “Bartos” zainicjował kolejną akcję zapaśniczą, ale tym razem Michaliszyn skontrował go haczeniem. Pretendent znalazł się na górze i szukał okazji do spuszczania mocnych łokci. Bartosiński podniósł się, ale Michaliszyn podniósł go i grzmotnął nim o matę. Wydawało się, że mistrz ma kłopoty, ale nagle złapał balachę na kolano Po kilku sekundach rywal odklepał. Koniec walki!

Adrian Bartosiński odniósł siódme zwycięstwo w Federacji KSW. Reprezentant Octopusu Łódź po raz drugi obronił pas mistrzowski.