MMA PLDenis ZałęckiKubiszyn postanowił przeprosić Denisa i wyciągnął rękę! Załęcki: Ja już mu nie podam dożywotnie!

Kubiszyn postanowił przeprosić Denisa i wyciągnął rękę! Załęcki: Ja już mu nie podam dożywotnie!

Podczas drugiej konferencji High League 3 nie brakowało mocnych słów. Doszło na niej do kolejnej konfrontacji słownej pomiędzy Mateuszem Kubiszynem, a Denisem Załęckim. ”Don Diego” w pewnym momencie postanowił przeprosić i wyciągnął rękę do ”Bad Boya”.

Kubiszyn

Przypomnijmy, że na tej samej gali swój debiut odnotuje ojciec Denisa – Dawid Załęcki. W Ergo Arenie zobaczymy jego starcie formule K-1 (małe rękawice) z Alanem Kwiecińskim.

Ostatnie starcie Denisa w Tauron Arenie dostarczyło mnóstwo emocji. Denis miał rywala parokrotnie na deskach i wydawało się, że za moment nastąpi koniec. Kwieciński pokazał charakter – wstawał i próbował jeszcze czymś zaskoczyć rywala. Było to za mało na rozpędzonego ”Bad Boya”, który ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Załęcki do Kubiszyna: Jesteś zwykłą pałą!

W pewnym momencie na konferencji Mateusz Kubiszyn postanowił przeprosić Denisa Załęckiego za pewną sprawę. Dodatkowo ”Don Diego” wyciągnął rękę w stronę rywala, ten odmówił. ”Bad Boy” zapewnia, że nie poda już ręki przeciwnikowi za ostatnie słowa w wywiadzie.

Mateusz Kubiszyn: Powiedziałeś, że podasz mi rękę dopiero wtedy kiedy publicznie Cię przeproszę. Jest okazja publicznie, może jeszcze wstanę.  

Denis Załęcki: Na kolana klękaj. Na kolana musi klękać ku*wa.

Mateusz Kubiszyn: Mordo.

Denis Załęcki: Klękniesz?

Mateusz Kubiszyn: Trochę chyba przesadzasz co? Jedyne za co mogę Cię przeprosić, to że udostępniłem naszą prywatną rozmowę. Zachowałem się tak samo jak Ty, ale idąc twoim tokiem rozumowania – to znaczy, że mogłem to zrobić. Skoro chłopaki jak Ty to mówisz ”chłopaki piszą do prokuratury, to Ty też mogłeś to pisać bo okazywałeś skruchę”.

Denis Załęcki: Tak.

Mateusz Kubiszyn: Skoro Ty pokazałeś swoją prywatną rozmowę z Vasylem, to znaczy, że w twoim mniemaniu ja mogłem pokazać naszą prywatną rozmowę, ale zachowałem się ch*jowo, jak gamoń i za to Cię przepraszam. Tylko i wyłącznie za to, że zachowałem się jak Ty.

Denis Załęcki: Supcio. Nie z wami się nie witam. Już Ci ręki nie podam.

Mateusz Kubiszyn: Okey, dobra.

Denis Załęcki: Za te twoje słowa.

Mateusz Kubiszyn: Na razie.

Denis Załęcki: To się ciągnij. Ja już mu ręki nie podam dożywotnio no ku*wa. Po walce i tak sobie porozmawiamy i kara Cię nie ominie gościu. Za twoje szczekanie, prucie się i obrażanie. Nie ma takiej możliwości.

Mateusz Kubiszyn: Denis wydał na mnie urok ulicy.

Denis Załęcki: Poczekaj.

Mateusz Kubiszyn: Dożywotni zakaz podawania ręki (śmiech).

Denis Załęcki: Nawet nie chce mi się k*rwa komentować. Ja nie jestem taki, że będę się wyzywał, a potem będę sobie rączki podawał, albo się całował jak wy tam wszyscy. Się cisną ku*wa, plują, wyzywają, a sobie później rączki podają. Ja pi**dole.

Mateusz Kubiszyn: Oj Denis.

Mateusz Kaniowski: Denis tak całkowicie szczerze trochę mnie tym zaskoczyłeś, bo powiedziałeś, że jak Cię przeprosi…

Denis Załęcki: Tak, ale jakby mnie przeprosił… To było jakiś czas temu.

Mateusz Kubiszyn: Nawarstwiło się po prostu.

Denis Załęcki: Odkąd ta parówa powiedziała, że jestem p*dał, frajer. Jest skończony, nie ma innej możliwości. Gdyby nie ten wywiad podałbym Ci rękę, ale na to nie zasługujesz. Jesteś zwykłą pałą.


Cała sytuacja poniżej:

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis