FEN z klasą reaguje na przejście Michała Michalskiego do KSW: Powodzenia Michał!

Federacja FEN za pośrednictwem mediów społecznościowych zareagowała na przejście Michała Michalskiego (6-2) do konkurenta – federacji KSW.

Michalski był jednym z najważniejszych zawodników w szeregach organizacji Fight Exclusive Night, ale zdecydował się na kontynuowanie kariery w KSW, gdzie już 14 kwietnia zadebiutuje na imprezie organizowanej przez polskiego potentata we wrocławskiej Hali Stulecia.

Poniżej pełny klasy wpis FEN na temat przenosin Michalskiego:

Michał Michalski – wzór profesjonalizmu i jeden z filarów FEN od 2015 roku, czyli od momentu, gdy zadebiutował jeszcze w klatkoringu naszej federacji. Michał był względem nas w fair, wypełnił kontrakt i postanowił zrobić kolejny krok w rozwoju swojej kariery . Obie strony rozstały się w dobrej atmosferze, a Michał został już przez nas zaproszony na najbliższą galę, która odbędzie się 10 marca w Warszawie. Wierzymy, że nasi zawodnicy potraktują FEN jako trampolinę i przy naszej pomocy będą w przyszłości reprezentowali barwy największych federacji Europy i świata.

Powodzenia Michał, dziękujemy za wspaniałe walki i emocje których nam dostarczyłeś !„

Michał Michalski – wzór profesjonalizmu i jeden z filarów FEN od 2015 roku, czyli od momentu, gdy zadebiutował jeszcze w…

Opublikowany przez FightExclusiveNight Wtorek, 13 lutego 2018