MMA PLFENFEN 49: Adrian Zieliński przetrwał problemy i skończył Kamila Kraskę przed czasem [WIDEO]

FEN 49: Adrian Zieliński przetrwał problemy i skończył Kamila Kraskę przed czasem [WIDEO]

Adrian Zieliński (24-12) pokonał Kamila Kraskę (9-3) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie walki wieczoru gali FEN 49 w Mrągowie.

FEN 49 Adrian Zieliński

Zawodnicy wymieniali ciosy na środku klatki. Kraska dobrze się poruszał i okopywał rywala. W pewnym momencie naruszył też Zielińskiego mocnym ciosem. Później zawodnik Rio Grappling Ostrów Wielkopolski i Octopus Łódź zdecydował się też na klincz. Zieliński wyswobodził się, ale w stójce wciąż miał spore problemy. Były mistrz wagi piórkowej raz po raz przyjmował ciosy. Zieliński mimo wszystko odgryzł się kilkoma mocnymi uderzeniami.

Na początku drugiej rundy Kraska zepchnął rywala na siatkę. Ten jednak dość szybko się uwolnił. Zieliński zaliczył dobry fragment, gdy wiele jego ciosów doszło do celu. Reprezentant Arrachionu Olsztyn znakomicie korzystał ze swojego doświadczenia. Wybronił obalenie a zaraz po nim trafił potężnie podbródkowym w zwarciu. Kraska przewrócił się a Zieliński dalej go obijał. Sędzia postanowił wkroczyć i przerwać pojedynek.

Dla Adriana Zielińskiego to drugie zwycięstwo z rzędu.

Zobacz także:

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – wyniki

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 49, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Adrian Zieliński i Kamil Kraska.

Gala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Już 23 września w hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się gal Silesian MMA 11. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty i przedstawili kilka zestawieniem.

UFC on ESPN+ 83 – wyniki ważenia. Brzeski znacznie lżejszy do rywala, Oleksiejczuk również w limicie.

Za nami ważenie przed galą UFC on ESPN+ 83 w Singapurze. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie zmieścili się w założonych limitach wagowych, w tym również dwaj reprezentanci Polski – Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis