MMA PLNajnowszeFENFEN 44: Piotr Kuberski zatrzymał ciosami Filipczaka w 2. rundzie i pewnie obronił pas wagi średniej [WIDEO]

Piotr Kuberski (11-1) pokonał przed czasem Marcina Filipczaka (7-3) w walce wieczoru gali FEN 44, której stawką był pas wagi średniej Fight Exclusive Night.

FEN 44 Piotr Kuberski

Kuberski zajął miejsce w środku klatki. Podążał za rywalem i kopał od czasu do czasu. Filipczak krążył po oktagonie i czasami próbował zaskakiwać przeciwnika ciosami. W końcówce rundy to Kuberski trafił jednak parę razy mocno.

Drugą rundę Filipczak zaczął aktywnie. “Fifek” miał jednak problem z przyjmowaniem niskich kopnięć rywala. Po minucie drugiej rundy Kuberski podłączył jednak pretendenta mocnymi ciosami. Zawodnik Octopusu Łódź przewrócił się. “Qbear” kontynuował zaś atak i po serii jego uderzeń sędzia przerwał pojedynek.

Dla zawodnika Ankos MMA było to ósme zwycięstwo z rzędu. Cztery z nich Kuberski odniósł w organizacji Fight Exclusive Night.

Piotr Kacprzak (9-3) pokonał Krzysztofa Mendlewskiego (5-3) w walce wieczoru gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie i obronił po raz pierwszy pas wagi piórkowej.

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn!

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.