MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 34: Piotr Kacprzak broni mistrzowskiego pasa. Poddał Mendlewskiego w 2. rundzie

Babilon MMA 34: Piotr Kacprzak broni mistrzowskiego pasa. Poddał Mendlewskiego w 2. rundzie

Piotr Kacprzak (9-3) pokonał Krzysztofa Mendlewskiego (5-3) w walce wieczoru gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie i obronił po raz pierwszy pas wagi piórkowej.

Babilon MMA 34 Piotr Kacprzak

Mendlewski zajął miejsce w środku klatki i starał się zamykać mistrza na siatce. Kacprzak starał się kopać na tułów odpowiadając a ciosy przeciwnika. W pewnym momencie walka trafiła do parteru. Tu mistrz z uporem maniaka szukał skrętówki. Parterowe techniki próbował stosować też jego rywal. Dziwna runda, w której żaden zawodnik w parterze nie uzyskał przewagi.

Na początku rundy drugiej Mendlewski trafił prawą ręką Kacprzaka. Czempion dobrze w tempo ruszył natomiast z obaleniem. Zawodnik Cross Fight Radom zajął pozycję z góry. Mistrz dobrze kontrolował rywala od czasu do czasu próbując też skrętówek. Na nieco ponad minutę przed końcem rundy w końccu znalazł się za plecami swojego przeciwnika. Kacprzak zapiął duszenie i w końcu poddał rywala. W ten sposób mistrz obronił swój pas.

Piotr Kacprzak wygrał w ten sposób szósty pojedynek z rzędu. Pięć zwycięstw miało miejsce w organizacji Babilon MMA. Zawodnik trenujący w Radomiu wygrał też przed swoją publicznością swoją debiutancką walkę w KSW.

Zobacz także:

Kontrowersyjny pomysł UFC! Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF-ie?

Według wielu opinii internautów to kontrowersyjny pomysł UFC! W sieci bowiem trwa dyskusja na temat tego, czy Conor McGregor i Tony Ferguson – czyli zawodnicy mający swój prime już dawno za sobą – zostaną trenerami w najnowszym TUF-ie.

Duffee mocno o rewanżu z De Friesem: Kto miałby uratować wagę ciężką? Jest bardzo nudny!

Todd Duffee (9-3) pojawił się w programie The MMA Hour, gdzie zabrał głos w sprawie walki wieczoru KSW 79. Amerykanin już w debiucie zawalczy o mistrzowski pas największej organizacji w naszym kraju. Todd wraca po dłuższej przerwie i stoczy rewanż po latach z aktualnym championem – Philem De Friesem (22-6). 37-latek uważa, że jest zawodnikiem, który może uratować wagę ciężką w organizacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis