MMA PLNajnowszeFENFEN 44: Łazarz rywalem Szewczyka w Ostrowie Wielkopolskim

FEN 44: Łazarz rywalem Szewczyka w Ostrowie Wielkopolskim

Marcin Łazarz (13-8, 2 KO, 4 SUB, 1 NC) podejmie Bartosza Szewczyka (5-1, 3 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 44, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim.

Łazarz rywalem Szewczyka
Foto: FEN

Bilety na FEN 44 kupić można na EVENTIM.

Bilety na FEN 43 nabyć można na EVENTIM.

Łazarz ostatnim razem pod szyldem FEN walczył podczas gali z numerem 32. Pokonał wtedy jednogłośną decyzją arbitrów Wojciecha Janusza. W 2017 roku pokonał czołowego zawodnika FEN w kategorii półciężkiej, Adama Kowalskiego. Kolejną jego ofiarą był Piotr Kalenik, z którym zwyciężył decyzją sędziów. Łazarz w przeszłości wygrał raz jeszcze z Januszem, ale okazał się słabszy od Marcina Wójcika, byłego mistrza FEN.

Szewczyk wszystkie swoje walki na zawodowstwie stoczył na galach FEN. W swoim ostatnim występie zwyciężył na pełnym dystansie z Dimitrijem Mikutsą – była to walka wieczoru gali FEN 41 w Mrągowie. Wcześniej wygrał przez TKO w 1. rundzie z Silvinio Brazem. Podczas 32. edycji pokonał w 2. rundzie przez duszenie zza pleców Akhmeda Salomova. W Ostródzie, podczas FEN 35, w premierowej odsłonie rozprawił się przez techniczny nokaut z Kacprem Miklaszem. W Szczecinie znokautował Michała Piwowarskiego podczas FEN 36. W karierze amatorskiej mierzył się z innych zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszeniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

UFC on ESPN 42: Thompson vs. Holland – wyniki na żywo

Kolejna gala UFC tym razem odbędzie się w Orlando na Florydzie. W walce wieczoru spotkają się Stephen Thompson i Kevin Holland.

ONE on Prime 5 – wyniki. Soldić trafiony w krocze, Malykhin zdemolował de Riddera [WIDEO]

Za nami gala ONE on Prime 5 w Manili. Zobaczyliśmy na niej pojedynki mistrzowskie i wyczekiwany debiut byłego podwójnego mistrza KSW, który jednak zakończył się dość niefortunnie.

Rosyjski oligarcha otrzymał długi wyrok więzienia! W przeszłości sponsorował Khabiba!

Ziyavudin Magomedov, który w przeszłości finansową karierę Khabiba Nurmagomedova (29-0) – w tym tygodniu otrzymał długi wyrok więzienia. 54-latek został skazany na 19 lat w więzieniu o maksymalnym bezpieczeństwie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis