MMA PLNajnowszeFENFEN 44: Kamil Kraska nie bez kłopotów, ale zwycięża. Poddał Brazylijczyka w 3. rundzie! [WIDEO]

FEN 44: Kamil Kraska nie bez kłopotów, ale zwycięża. Poddał Brazylijczyka w 3. rundzie! [WIDEO]

Kamil Kraska (9-2) po ciężkiej walce pokonał Leandro Barbosę (12-6) w co-main evencie gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim. Polak poddał rywala w trzeciej rundzie.

FEN 44 Kamil Kraska

Barbosa zaczął walkę bardzo eksplozywnie. Kraska po kilkudziesięciu sekundach postanowił jednak zepchnąć go na siatkę. Tam atakował kolanami i barkiem. Trzymał klamrę i w końcu obalił rywala. Nie zdołał długo utrzymać Brazylijczyka, ale wkrótce ponownie go obalił. Tym razem znalazł się za plecami Barbosy. Potem polski zawodnik uczynił to raz jeszcze. Barbosa wracał na nogi, ale wciąż był w odwrocie. Kraska znakomicie pracował barkami, ale został trafiony rywala kopnięciem w krocze. Brazylijczyk na środku klatki był groźny . W końcówce dość szczęśliwie Polak zaliczył też kolejne obalenie.

Na początku drugiej rundy Kraska popełnił błąd i dał się przewrócić. Szybko jednak zawodnik Rio Grappling Ostrów Wielkopolski i Octopus Łódź wrócił na nogi. W późniejszej fazie rundy Polak został trafiony kolanem przy próbie obalenia. Potem Kraska był jednak stroną dominującą – dociskał w klinczu a także obalał. Były pretendent w wadze półśredniej w klinczu nadal dobrze pracował barkiem. W stójce musiał mieć się jednak na baczności. Barbosa kilka razy trafił prawą ręka naruszając Polaka. Ten ratował się obaleniem. W parterze Brazylijczyk groził poddaniem omoplatą a w ostatnich sekundach uzyskał też dosiad.

Mimo presji ze strony Kraski został on kilka razy trafiony przez rywala. Polak w końcu sam też kilka razy dobrze przymierzył. Zawodnik z Ostrowa trafiał raz za razem. Barbosa próbował ratować się obaleniem. Przypłacił to jednak tym, że Kraska znalazł się za jego plecami. Polski zawodnik w końcu zapiął duszenie i poddał rywala.

Zobacz także:

Babilon MMA 34: Piotr Kacprzak broni mistrzowskiego pasa. Poddał Mendlewskiego w 2. rundzie

Piotr Kacprzak (9-3) pokonał Krzysztofa Mendlewskiego (5-3) w walce wieczoru gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie i obronił po raz pierwszy pas wagi piórkowej.

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn!

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis