MMA PLNajnowszeFENFEN 44: Jacek Jędraszczyk po świetnej walce lepszy od Wawrzyńca Bartnika ku uciesze widzów w Ostrowie Wielkopolskim

FEN 44: Jacek Jędraszczyk po świetnej walce lepszy od Wawrzyńca Bartnika ku uciesze widzów w Ostrowie Wielkopolskim

Jacek Jędraszczyk (9-4) pokonał Wawrzyńca Bartnika (6-4) podczas gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim

FEN 44 Jacek Jędraszczyk

Bardzo szybko Jędraszczyk wyciął rywala niskim kopnięciem. Bartnik wstał jednak i docisnął przeciwnika do siatki. Zawodnik Ankos MMA dobrze pracował balansem sam za to trafiając. Po frontalnym kopnięciu Jędraszczyk miał spore problemy. Bartnik kontynuował swoją akcję i trafiał kolejnymi ciosami. Jędraszczyk jednak zdołał to przetrwać i poszedł po obalenie. Zawodnik Rio Grappling Ostrów Wielkopolski wręcz desperacko próbował przenosić walkę do parteru. Kolejna taka próba była znacznie mniej udana. Bartnik wywierał nieustającą presję. Było sporo ciosów i dominująca pozycja w parterze. Sama końcówka runda należała jednak do Jędraszczyka.

Druga runda także zaczęła się w mocnym tempie. Po kilkudziesięciu sekundach Jędraszczyk dość łatwo zdołał obalić rywala. Trenujący w Ostrowie Wielkopolskim zawodnik był wspierany przez lokalną publiczność i starał się pozostawać aktywny w parterze. Bartnik zdołał jednak odwrócić pozycję. Zawodnik poznańskiego Ankosu był na górze, ale zrezygnował z tej pozycji pozwalając rywalowi wstać. Jędraszczyk szybko raz jeszcze ruszył na niego. Pojedynek znalazł się parterze, gdzie Jędraszczyk znalazł się za plecami rywala. Nie udało się przełożyć ręki pod brodą oponenta, ale za to uzyskał dosiad.

Jędraszczyk dobrze zaczął ostatnią rundę mieszając ciosy i kopnięcia. Dostał jednak mocną kontrę lewą ręką, dlatego też ponownie zdecydował się na obalenie. Tam męczył rywala krótkimi ciosami. Reprezentant Rio Grappling Ostrów Wielkopolski dominował w tej rundzie. W ostatniej minucie zaszedł też za plecy rywala. Mocnymi ciosami prawą ręką znakomicie zaakcentował swoją przewagę.

Sędziowie jednogłośnie uznali, że lepszy tego wieczoru był Jacek Jędraszczyk.

Zobacz także:

Babilon MMA 34: Piotr Kacprzak broni mistrzowskiego pasa. Poddał Mendlewskiego w 2. rundzie

Piotr Kacprzak (9-3) pokonał Krzysztofa Mendlewskiego (5-3) w walce wieczoru gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie i obronił po raz pierwszy pas wagi piórkowej.

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn!

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis