MMA PLNajnowszeFENFEN 43: Formela w efektownym stylu obronił pas! ”Polish Machida” kończy rywala w 1. rundzie!

FEN 43: Formela w efektownym stylu obronił pas! ”Polish Machida” kończy rywala w 1. rundzie!

Kacper Formela (15-4) ma za sobą udaną obronę pasa Fight Exclusive Night. ”Polish Machida” w pierwszej odsłonie zastopował doświadczonego Pedro Nobre (21-7-2).

Formela

”Polish Machida” jedynej przegranej w organizacji Fight Exclusive Night doznał w debiucie, gdzie musiał uznać wyższość Łukasza Charzewskiego. Od tego czasu odnotował pięć zwycięstw z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem. Formela tytuł zdobył na 39 edycji, gdy potrzebował zaledwie minuty i czterech sekund na pokonanie Nicolae Hantea. Formela z kapitalnej strony zaprezentował się w czerwcu tego roku, gdy pod koniec pierwszej odsłony wysokim kopnięciem znokautował Aleksandra Gorshechnika.

”The Rock” to przede wszystkim zawodnik wagi koguciej, ale nie boi się wyzwań i bierze również walki w wyższej kategorii wagowej. Brazylijczyk w ostatnim czasie miał dłuższe przerwy. Ostatnie zwycięstwa odnotował w 2019 roku, a ostatnią walkę stoczył w październiku 2020 roku, gdy przegrał z niepokonanym Mateusem Mendocą. Nobre na swoim koncie ma walki z takimi zawodnikami jak Ali Bagautinov, Jose Torres, Iuri Alcantara czy Tim Elliott.

Efektownie!

Zawodnik z Rio De Janeiro miał świetny początek – dochodziło dużo niskich kopnięć. Były też ciosy, ale i zaskoczenie wysokim kopnięciem. ”Polish Machida” poczuł swój rytm. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego zaczął blokować kopnięcia i sam atakował. Kluczowe też były ciosy na korpus, które robiły wrażenie. Mocny cios i Brazylijczyk na deskach. Kacper w parterze dokończył formalności.

Zobacz także:

Daro Lew zdradził swojego kolejnego rywala? “W Hejt Roomie zaklepał walkę z Lwem”

Marzący o swojej drugiej wygranej w MMA – Daro Lew najprawdopodobniej zdradził nazwisko swojego kolejnego rywala. Piszemy najprawdopodobniej, bo sam Lew zaznacza, że oficjalnie kontrakty na tę walkę jeszcze nie zostały podpisane.

KSW zatrudni freak fightera? Mocna reakcja zawodnika: Jesteśmy marką, albo idziemy w cyrk!

Podczas dzisiejszej konferencji XTB KSW 77 nie brakowało tematu freak fightów. Adam Soldaev postanowił zapytać włodarzy największej organizacji w naszym kraju czy biorą pod uwagę podpisanie kontraktu z freak fighterem. Jeden z zawodników obecnych na konferencji postanowił mocno zareagować. Mowa o młodym prospekcie, który w sobotę stoczy drugi pojedynek w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis