MMA PLFENFEN 34: To będzie rywal Lapilusa? Organizacja zakontraktowała zawodnika z… Afganistanu!

FEN 34: To będzie rywal Lapilusa? Organizacja zakontraktowała zawodnika z… Afganistanu!

Dwudziestego ósmego maja odbędzie się 34 edycja Fight Exclusive Night. W walce wieczoru swój debiut odnotuje Taylor Lapilus (16-3), który bez wątpienia jest największym nabytkiem w historii organizacji. Niewykluczone, że już w tym momencie poznaliśmy jego przeciwnika.

Francuz w 2015 roku odnotował swój epizod w największej organizacji na świecie. Warto zaznaczyć, że Taylor został zwolniony mając rekord w UFC – trzech zwycięstw i jednej przegranej. Lapilus ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości powróci do amerykańskiego giganta.

Co ciekawe Lapilus wcześniej dostał propozycję z KSW, lecz odmówił i wybrał FEN. Dlaczego? Jest większa i szybsza szansa na odejście w przypadku pojawiającej się propozycji z UFC.

FEN kontraktuje następnego zawodnika!

Jak podaje na twitterze ”MMA Pudelek” nowym nabytkiem Fight Exclusive Night został Hussain Bakhsh Safari (7-1). Niewykluczone, że to właśnie reprezentant Afganistanu już w maju stanie przed dużym wyzwaniem w postaci Taylora Lapilusa (16-3).

27-latek ze swoich siedmiu zwycięstw – cztery zakończył przed czasem. Warto zaznaczyć, że Hussain pierwszą zawodową przegraną odnotował na początku kariery. Afgańczyk od tego czasu zaliczył sześć zwycięstw z rzędu.

Ostatnie swoje walki toczył w Rosji, gdy pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Petra Berga oraz Oktyabrina Yakovleva. Baksh na początku kwietnia udanie wrócił do klatki po ponad rocznej przerwie.

Zobacz także:

Szadziński o walce Don Kasjo vs Parke: Boks amatorski jest zupełnie inny niż boks w MMA! Ma racje?

Gracjan Szadziński (8-4) w mediach społecznościowych został zapytany o nadchodzą walkę wieczoru FAME MMA 10. Będzie to starcie na zasadach bokserskich pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke.

Miał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship! Jeszcze nie zadebiutował, a już zakończył współpracę?

Mamy spore zaskoczenie! Thomas Narmo (4-0) w najbliższą sobotę miał zawalczyć na KSW 60 z Izu Ugonohem (1-0). Norweg doznał kontuzji, a teraz dowiadujemy się, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.