MMA PLIzu UgonohMiał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship!

Miał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship!

Mamy spore zaskoczenie! Thomas Narmo (4-0) w najbliższą sobotę miał zawalczyć na KSW 60 z Izu Ugonohem (1-0). Norweg doznał kontuzji, a teraz dowiadujemy się, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.

Narmo

Co w tej sytuacji? Czy Thomas będzie walczył w dwóch organizacjach? Wydaje się to dość mało prawdopodobne. Już niebawem mamy poznać datę oraz rywala Narmo w debiucie.

Nie zadebiutował, a już zakończył współpracę z KSW?

Ta informacja zaskoczy wielu! Thomas Narmo (4-0) doznał kontuzji i wypadł z walki, która miała odbyć się w najbliższą sobotę. Norweg tymczasem postanowił podpisać kontrakt z organizacją One Championship.

⭐️Da er det offisielt!⭐️Jeg har idag, som første norske mma utøver igjennom tidene signert med en av verdens største…

Posted by Thomas Narmo Mma on Sunday, April 18, 2021

To już oficjalne! Jako pierwszy norweski zawodnik MMA podpisałem kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie! To był mój cel i marzenie odkąd zacząłem walczyć profesjonalnie! A dziś marzenie się spełniło! I jest to kamień milowy dla norweskiego MMA! Oznacza to, że jeśli masz marzenia i odpowiednich ludzi wokół siebie to wszystko jest możliwe! Jest wiele osób, które pomogły i jestem im dozgonnie wdzięczny za każdą pomoc. Trener, sponsorzy, kumple i rodzina. Bez was nigdy nie byłoby to możliwe! Zaczyna się zabawa! Teraz zrobię swoje, aby umieścić Norwegię na mapie MMA i mam nadzieje, że zrobię wkład w legalizację MMA tutaj w Norwegii.

Thomas Narmo jest niepokonany i wszystkie zwycięskie starcia kończył przed czasem. Mierzący ponad dwa metry Norweg znokautował trzech rywali, a jednego udusił gilotyną. Przed rozpoczęciem kariery w sportach walki Skandynaw był świetnie zapowiadającym się hokeistą i był brany pod uwagę do występów w NHL.

Zobacz także:

Don Kasjo ostro o Gamrocie: Mamrot to najtańsze wino w biedronce! Przesadził?

Kasjusz Życiński na kanale 6PAKTV został zapytany o Mateusza Gamrota. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o aktualnym zawodniku UFC.

Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia! Pięściarz przebywał w nim od stycznia… Jeszcze zaskoczy?

Były mistrz organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia i przebywa już na wolności! Pięściarz przebywał w zamknięciu od stycznia tego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis