MMA PLFENFEN 34: Michał Piwowarski udusił Kacpra Miklasza już w 1. rundzie [WIDEO]

FEN 34: Michał Piwowarski udusił Kacpra Miklasza już w 1. rundzie [WIDEO]

Michał Piwowarski (5-2) pokonał Kacpra Miklasza (0-2) przez poddanie w pierwszej rundzie w pojedynku rozpoczynającym galę FEN 34.

Piwowarski rozpoczął pojedynek od niskich kopnięć. Po nieco ponad 20 sekundach zdołał już obalić przeciwnika. Zawodnik Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin w parterze pracował nad jak najlepszą pozycją i zadawał pojedyncze ciosy. “Piwo” zapiął duszenie trójkątne rękoma . Udało mu się obejść przeciwnika z boku i dopiąć technikę. Zwycięstwo już w pierwszej rundzie!

Michał Piwowarski wygrał swoją debiutancką walkę w Fight Exclusive Night. To jego druga wygrana walka z rzędu. Wcześniej na Babilon MMA 16 poddał Filipa Toe.

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.