MMA PLFENFEN 34: Cezary Oleksiejczuk pewnie wypunktował Szymona Duszę

FEN 34: Cezary Oleksiejczuk pewnie wypunktował Szymona Duszę

Cezary Oleksiejczuk (7-2) pokonał Szymona Duszę (10-6) jednogłośną decyzją na gali FEN 34.

Oleksiejczuk szybko zajął miejsce w środku klatki i znakomicie pracował ciosami prostymi. Dusza odgryzał się, ale inicjatywa należała do młodszego z zawodników. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów wszedł w nogi i przewrócił przeciwnika. Oleksiejczuk później spróbował również duszenia brabo. Dusza wyzwolił się jednak z tej techniki i to on znalazł się na górze. “Lutador” zada kilka ciosów, ale dość szybko pojedynek wrócił do stójki. Tu Oleksiejczuk dalej bił znakomite długie ciosy. Dusza trafił dobrym podbródkowym, lecz nadal to rywal miał przewagę.

Brak opisu.

Druga runda zaczęła się od presji młodszego z braci Oleksiejczuków. Dusza wciąż był jednak aktywny. Po wejściu w klincz trafił kolanem. Zawodnik Next Level Opole i Paco Team Mysłowice dał się jednak spychać w kierunku siatki a przy próbie niskiego kopnięcia został też obalony. Przy powrocie do stójki Oleksiejczuk trafił kolanem. Przeciwnik znajdował się jeszcze w parterze, więc sędzia upomniał za to 21-latka. Dusza zaczął również odpowiadać ciosami prostymi. Były też podbródkowe oraz kopnięcia. “Lutardor” dość często celował w tułów rywala. Wciąż jednak presję wywierał Oleksiejczuk

Brak opisu.

Konsekwentna praca ciosami prostymi w wykonaniu Oleksiejczuka. Tymi akcjami reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów punktował rywala. Dusza odpowiedzia co prawda mocnym overhandem, ale młodszy z zawodników trafiał częściej. “Lutador” spróbował czegoś innego i złapał przeciwnika w klinczu. Ten jednak odwrócił pozycję a chwilę później zawodnicy ponownie rywalizowali w stójce. Nieustanna presja w wykonaniu Oleksiejczuka. Tym razem zawodnik ten podkreślił swoją przewagę obaleniem za dwie nogi. W parterze dobrze kontrolował przeciwnika. Z półgardy zadawał krótkie ciosy. W samej końcówce zaszedł nawet za plecy duszy i w tej pozycji zakończył walkę.

Brak opisu.

O wyniku pojedynku decydowali sędziowie punktowi. 30-27, 29-28, 30-27 – wszyscy widzieli zwycięstwo Cezarego Oleksiejczuka. To już czwarta wygrana z rzędu tego zawodnika.

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.