MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipFani zawiedzeni przejściem VanZant do BKFC. Zawodniczka odpowiada!

Fani zawiedzeni przejściem VanZant do BKFC. Zawodniczka odpowiada!

Niedawno Paige VanZant (8-5) ogłosiła podpisanie kontraktu z Bare Knuckle Fighting Championship. Zawodniczka odpowiedziała niedawno osobom, które negatywnie spojrzały na decyzję Amerykanki.

vanzant o przejściu do bkfc
Foto: facebook.com/Paige VanZant

VanZant to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych zawodniczek MMA na świecie. Na jej sławę nie wpływają jednak wyniki sportowe, gdyż w UFC bilans zawodniczki wyniósł 5-4. 26-latka może jednak liczyć na fanów przez wzgląd na jej urodę, gdyż wielu docenia wygląd fighterki.

Spore grono tychże osób było zatem niezadowolonych z faktu, iż VanZant podpisała kontrakt z BKFC. Ich zdaniem “12 Gauge” więcej na tym straci, niż zyska. Walki na gołe pięści cechują się bowiem dużą brutalnością i poważnymi rozcięciami na twarzy.

Na wszelkie tego typu opinie zareagowała sama zawodniczka. Dla niej nie ma znaczenia możliwość potencjalnych ran, gdyż przede wszystkim jest ona sportowcem o takiej, a nie innej profesji. Na pierwszym miejscu Amerykanka nie stawia zatem urody.

Rozumiem, że ludzie mówią, iż jestem ładna, ale jestem przede wszystkim fighterem i atletą. Rozcięcie na twarzy zawsze się zagoi. Miałam otwarte rany, zanim ludzie twierdzili, że jestem śliczna i jeszcze nie zaszkodziło to mojej karierze. W tym momencie będę zarabiać na tyle dobrze, że będę mogła mieć operację plastyczną.

VanZant odniosła się także do samego podjęcia wyzwania w walkach na gołe pięści. 26-latka bardzo cieszy się z szansy, jaka jej się trafiła. Zawodniczka z Nevady wierzy, że będzie mogła pokazać w nowej organizacji swój potencjał jako strikera.

To była bardzo ekscytująca szansa. Jestem fanem tego sportu i to coś, w czym mogę pokazać swoje stójkowe umiejętności. Jeśli spojrzysz na moją karierę w MMA, wszystkie porażki wynikały z jiu-jitsu. Uderzanie jest natomiast moją pasją.

Zobacz także:

Gala FEN 29 już w sobotę! Będzie oglądać?

Rozpiska sportowo jest naprawdę solidna. W walce wieczoru zobaczymy starcie o pas kategorii półciężkiej

To będzie następny świetny event UFC! Na jaki pojedynek czekacie?

Z soboty na niedziele kolejne duże emocje. Przypomnijmy, że w karcie pojawi się nasz reprezentant

Piotr Szeliga pokazuje, że nie zawsze wszystko się udaje! Polubiliście byłego hokeistę?

Piotr Szeliga przygotowuje się do drugiej walki w formule MMA. Szeliga zamierza jeszcze zaskoczyć swoją dyspozycją w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis