MMA PLFAME MMAFAME MMA: W poniedziałek specjalny cage z ”Polakiem”! Wardęga: Nic się nie nauczyliście?

FAME MMA: W poniedziałek specjalny cage z ”Polakiem”! Wardęga: Nic się nie nauczyliście?

Dzisiaj na kanale YouTube Adriana Polańskiego pojawiło się nagranie. Ponadto Sylwester Wardęga zdradził, że w poniedziałek dojdzie do specjalnego cage’a, aby wyjaśnić całą sytuację z ”Polakiem”. Wardęga apeluje do ludzi, aby poczekać, a nie powtórzyć sytuację z ”Leksiem”.

Wardęga

Adrian Polański następny pojedynek stoczy dwudziestego szóstego marca. Będzie to trzecia walka z Amadeuszem Roślikiem na szalonych zasadach. Emocjonująco zapowiadający się pojedynek odbędzie się na FAME MMA 13 w Gliwicach. Polański będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie pasa.

Wardęga: widzę, że k**wa nic się internet nie nauczył po tej sprawie z Leksiem!

Sylwester Wardęga za pomocą insta stories wypowiedział się o sytuacji z Adrianem Polańskim. Warto zaznaczyć, że ”Polak” już na swoim kanale komentuje całe zamieszanie.

Zobaczycie to poniżej:

Pytacie mnie o aferę ”budowlaną”, ja w poniedziałek mam cage’a z Adrianem to tam pewnie wszystko będzie wyjaśnione i przegadane (…) Co do tej afery budowlanej to piszecie ”dlaczego nic nie nagrałeś, przecież już od wczoraj ludzie o tym piszą!” Właśnie kua może po to żeby to wszystko posprawdzać nie? Czy będziemy teraz robić Leksiu 2.0. Nic się nie nauczyliście? Po tym wszystkim, żeby tak pochopnie nie wyciągać wniosków. Widzieliście ten film? Jak nie widzieliście, a ktoś wam napisał co tam jest to poczekajcie aż obejrzycie i dopiero jakieś wnioski wyciągnięcie. Bo widzę, że kwa nic się internet nie nauczył po tej sprawie z Leksiem i to bardzo smutne, bo ja wiem jak się popełnia błędy, ale fajnie jakby się z nich wyciągało wnioski. Skoro już raz był osądzony Leksiu zbyt szybko, to teraz poczekajmy te 2-3 dni, sprawdźmy cały materiał dowodowy i dopiero. A nie, że ktoś coś tam powiedział, bo chyba to prawda. Poczekajmy może prawda, może nie. Z tego co wiem to też Adrian jutro ma wrzucić jakiś odcinek i będzie o tym wszystkim opowiadał, więc ja z werdyktem wolę poczekać/posłuchać i wam też to radzę. Jeden dzień nikogo nie zbawi – powiedział Wardęga na insta stories.     

Przykre jest to, że gdy proszę o czas na zebranie dowodów to piszecie, że się sprzedałem FAME. Sprzedałem się dlatego mając kontrakt z nimi nagrywałem w obronie LilMasti i Pawłowskiego. „Zapłacili mi” za milczenie dlatego będziemy o tej sprawie gadać na CAGE na ich kanale. Logika

Zobacz także:

Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku: Jest mega hipokrytą i go nienawidzę! Widzieliście?

Premierowa gala Prime Show MMA niespodziewanie odniosła olbrzymi sukces. Projekt miał wielu wrogów, jednak ostatecznie odbył się zgodnie z planem. Jednym z opozycjonistów był Michał „Boxdel” Baron, który nie ma najlepszych stosunków z założycielami nowego produktu.

Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego, Mateusz zrobił z nim porządek: Jeszcze raz i widzimy się na Powązkach! Co wy na to?

Członek AbstrachujeTV Robert Pasut udawał Jacka Murańskiego podczas promowania swojej walki z “Japczanem”, do której dojdzie na nadchodzącej gali FAME 13. Ta cała parodia nie spodobała się synowi pana Jacka – Mateuszowi, który zrobił z Pasutem porządek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis