MMA PLBoxdelBoxdel ostro o Pawle Jóźwiaku: Jest mega hipokrytą i go nienawidzę!

Boxdel ostro o Pawle Jóźwiaku: Jest mega hipokrytą i go nienawidzę!

Premierowa gala Prime Show MMA niespodziewanie odniosła olbrzymi sukces. Projekt miał wielu wrogów, jednak ostatecznie odbył się zgodnie z planem. Jednym z opozycjonistów był Michał „Boxdel” Baron, który nie ma najlepszych stosunków z założycielami nowego produktu.

Boxdel Jóźwiak

Niewątpliwie wydarzenie Prime Show MMA usatysfakcjonowało nawet najtrudniejszych widzów. Świetne widowisko, które zobaczyliśmy w sobotni wieczór przerosło najśmielsze oczekiwania. Zadowolenie włodarzy po zakończonej gali oraz ogłoszenie drugiej edycji pokazuje, że organizacja tego eventu jak najbardziej się opłaciła.

Jakie kolejne ruchy szykuje nowy gracz na rynku kierowany przez „Don Kasjo”?

„Jest mega hipokrytą i go nienawidzę!”

Na konferencji prasowej FAME 13 kilkukrotnie przewijał się temat organizacji Prime Show MMA. W pewnym momencie, „Boxdel” rozpoczął ofensywę medialną w kierunku Pawła Jóźwiaka, argumentując jego uszczypliwie sobotnie tweety.

Ja obrałem sobie za cel tę federację „Primowską” z tego względu, że Paweł Jóźwiak jest odpowiedzialny za tę federację. [Jóźwiak] Który obsmarowywał nas w internecie cały czas. Mówił jaką to Fame nie jest patolą, jacy nie jesteśmy chu*owi, a potem sam sobie zrobił federację. [Federację] Która bazuje na tym samym formacie, dlatego ich podszczypuję. Poza tym, w kuluarach tej branży, wiem o rzeczach o których ludzie też nie wiedzą, które też mnie irytują.

Prowadzący konferencję, Sylwester Wardęga zapytał Barona, czy uważa, że prezes organizacji FEN jest hipokrytą?

Dla mnie Paweł Jóźwiak jest mega hipokrytą i go nienawidzę.

Wideo przedstawiające tę sytuację znajduje się poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA powtórzy sukces KSW? Rozpara o gali na PGE Narodowym: W tym roku może się to wydarzyć!

Krzysztof Rozpara w rozmowie z naszym portalem zdradził, że trwają rozmowy/przygotowania do potencjalnej gali FAME MMA na PGE Narodowym. Do freakowej gali na tak dużym obiekcie miałoby dojść jeszcze w tym roku!

Popek ostro o Murańskim: Walka z nim? Pie*dolnąłbym brechtem i poprosił o kogoś innego! [WIDEO]

Co dalej z Jackiem Murańskim? Po nieudanym debiucie na gali FAME MMA 12 wiele osób czeka na drugi pojedynek 52-latka. Czy starcie z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem jest możliwe?

FAME MMA: Jest decyzja! Don Kasjo zostaje pozwany na kwotę milion złotych!

Kiedy dwa miesiące temu „Don Kasjo” ogłosił, że kończy współpracę z organizacją FAME MMA wiele osób było w ciężkim szoku. Okazuje się, że odejście Kasjusza z FAME wiąże się z dużymi konsekwencjami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis