MMA PLFAME MMAFAME MMA: Duży awans Marty Linkiewicz w rankingu polskich zawodniczek!

FAME MMA: Duży awans Marty Linkiewicz w rankingu polskich zawodniczek!

Marta Linkiewicz (3-1) w sobotę odniosła szybkie zwycięstwo w Łodzi. Podczas FAME MMA 7 już w pierwszej odsłonie odprawiła debiutującą Martę ”Martirenti” Rentel.

Od dłuższego czasu wielokrotnie wspomina się o wizualnej przemianie Linkiewicz, ale nie tylko! Marta zdecydowanie wzięła się za siebie, a rozmowy choćby przed kamerą wyglądają inaczej niż miało to miejsce przy pierwszych edycjach FAME MMA. Linkiewicz w tym roku zdobyła już dwa ważne zwycięstwa.

Marta Linkiewicz z dużym awansem w rankingu polskich zawodniczek!

Marta Linkiewicz awansowała o dziesięć oczek w rankingu polskich zawodniczek według serwisu tapology.com. Już w tym momencie ”Linkimaster” wyprzedziła parę wojowniczek, które już od jakiegoś czasu startują zawodowo.

Linkiewicz

Linkiewicz przygodę w mieszanych sztukach walki rozpoczęła w marcu poprzedniego roku. Na FAME MMA 3 jej starcie z Moniką ”Esmeraldą” Godlewską nie potrwało długo. Linkiewicz po tym triumfie dostała szansę mistrzowską w freakowej organizacji. Marta w Częstochowie doznała aktualnie jedynej przegranej w rekordzie. Linkiewicz została szybko zastopowana z rąk świetnie dysponowanej Anieli ”LilMasti” Bogusz.

Marta wystąpiła również na FAME MMA 6, przy której było sporo zamieszania ze względu na sytuację z koronawirusem. Była to szalona i ciężka walka. Po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonała twardą Kamile ”Zusje” Smogulecką.

Marta Linkiewicz do swoich walk przygotowuje się w klubie WCA Fight Team w Warszawie. Za jej treningi jest odpowiedzialny utytułowany zapaśnik Norbert Daszkiewicz. Przy ostatniej walce pomagała jej również Ewa Piątkowska czyli była Mistrzyni Świata w boksie.

Zobacz także:

Następny powrót wielkiego pięściarza! Dobra decyzja?

Były mistrz świata w kategorii ciężkiej zamierza wrócić na ring. Znacie go bardzo dobrze z pojedynku z Andrzejem Gołotą

Mirosław Okniński z podziękowaniami! Zaskoczeni?

Mirosław Okniński postanowił podziękować po sobotniej gali FAME MMA 7, która odbyła się w Łodzi. Zobaczcie komu należą się podziękowania