MMA PLFAME MMAFAME MMA 9 wyniki: Krycha UFC pokazał Mortalciowi co to znaczy Mortal Kombat

FAME MMA 9 wyniki: Krycha UFC pokazał Mortalciowi co to znaczy Mortal Kombat

Za nami kolejna walka gali FAME MMA 9. W drugim pojedynku imprezy zmierzyli się Krystian “Krycha” Wilczak i Patryk “Mortalcio” Baran.

Zwycięsko z klatki wyszedł Krycha, który znokautował rywala w drugiej rundzie przez TKO po lawinie ciosów w parterze.

Obaj zawodnicy postawili na walkę stójkową. Żaden jednak nie zyskał wyraźnej przewagi w tej płaszczyźnie. Jednak po kilku wymianach ciosów, Krycha kontrolował Mortalcia przy siatce i wyniósł go za dwie nogi, obalając przeciwnika i punktując na kartach sędziów. Tym bardziej, że na kilka sekund przed zakończeniem walki zasypał Mortalcia ciosami.

W drugiej rundzie Krycha UFC używał dodatkowo kopnięć. Zawodnik z Poznania zaprezentował kilka ciekawych frontów i middle kicków. Mortalcio nie miał sposobu na przeciwstawienie się rywalowi. Krycha za to trafił przeciwnika potężnym sierpem, po którym Mortalcio padł na matę. Krycha do niego dopadł i okładał Mortalcia ciosami. Zdobył dosiad i zyskiwał coraz większą przewagę. Sędzia ostatecznie zlitował się na Mortalciu i przerwał pojedynek w drugiej rundzie.

Zobacz także:

FAME MMA 9 PPV – jak oglądać?

W walce wieczoru wystąpić miał Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Dla jego niedoszłego przeciwnika Patryk “Kizo” Wozińskiego znaleziono nowego przeciwnika. Jest nim Gabriel “Arab” Al-Sulwi a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

FAME MMA 9 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 9, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wnyków gali UFC 259, która odbędzie sie dziś w nocy w Las Vegas.