MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Marcin Najman zabrał głos! ”El Testosteron” zdradził czy jest gotowy zastąpić Popka!

FAME MMA 9: Marcin Najman zabrał głos! ”El Testosteron” zdradził czy jest gotowy zastąpić Popka!

Takie komentarze pojawiły się zaraz po informacji o kontuzji Popka Monstera (4-4). Długo nie musieliśmy czekać! Marcin Najman zabrał głos i zdradził czy jest szansa, aby zastąpił ”Króla Albanii”.

41-latek ostatni pożegnalny pojedynek stoczył trzynastego lutego. Najman nie będzie dobrze wspominał walki wieczoru MMA VIP. Częstochowianin w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Szymona ”Taxi Złotówy” Września.

Zobaczcie w jaki sposób zakończyła się ta walka:

Najman: Przykro mi, że wypadła im walka wieczoru!

Marcin Najman zabiera głos! Częstochowianin gwarantuje, że dostał dużo wiadomości czy jest w stanie zastąpić Popka Monstera (4-4) i tym samym zawalczyć z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim.

Moi drodzy właśnie kładłem się spać, a tu moją skrzynkę zasypało wiadomości z zasypaniem czy słyszałem, że wypadła walka wieczoru mojej konkurencji. A drugie pytanie to czy byłbym w stanie zastąpić Popka, który wypadł z walki wieczoru w walce z Kizo. Bardzo szybko odpowiadam, bo muszę się kłaść spać, bo jutro mam egzamin na prawo jazdy. To są poważne sprawy, a nie będę się zajmował jakimiś głupotami. Odpowiadam ja źle konkurencji nigdy w życiu żadnej nie życzę. Przykro mi, że wypadła im walka wieczoru. Natomiast ja nie przeszkadzam konkurencji, ja się zajmuję wyłącznie swoją robotą, swoimi projektami. Druga sprawa pytaliście czy jestem w stanie zastąpić Popka w tej walce. Moi drodzy żebym wrócił z emerytury to musieliby uzbierać pół balona, a do soboty nie dadzą rady tego zrobić

Wypadła walka wieczoru konkurencji

Posted by Marcin Najman on Monday, March 1, 2021

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs TBA

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Kasjo i Parke twarzą w twarz! Czekacie?

Don Kasjo i Norman Parke twarzą w twarz przed następną galą FAME MMA 10. Do pojedynku “Króla” z byłym zawodnikiem UFC i KSW dojdzie już 17 kwietnia.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.