MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Kuba Post pokonał Vandala w walce youtuberów

FAME MMA 9: Kuba Post pokonał Vandala w walce youtuberów

Kolejna walka na gali FAME MMA 9 za nami. Tym razem na przeciwko siebie stanęli Jakub Post i Mikołaj “Vandal” Rdzanek. Lepszy w walce youtuberów okazał się Kuba Post.

Trzeba przyznać, że pierwsza runda tego starcia przebiegła na wysokim poziomie nie tylko emocjonalnym, ale i sportowym. Vandal i Post postawili na efektowną walkę w stójce, w której to przewagę miał Rdzanek. Post także miał swoje chwile w tej odsłonie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy skontrował prostym natarcie Vandala.

W drugiej rundzie Kuba Post trafił Vandala serią ciosów, ale Rdzanek w obronie trafił rywala kopnięciem w krocze. Walka musiała na chwilę zostać przerwana. Po wznowieniu, Kuba Post szukał luk w broniącym się Vandalu, który choć był szybszy na nogach, to głównie zadawał ciosy cofając się pod presją rywala.

Trzecia runda była podobna do poprzedniej. Vandal szybko ruszał się na nogach, a Kuba Post wywierał presję nacierając na przeciwnika. Pod koniec rundy był zdecydowanie agresywniejszy, bo musiał pokazać sędziom, że to on chciał walczyć, a jego rywal od tej walki uciekał. Postowi udało się Vandalowi obalić rywala po ciosach, ale do dalszej akcji zabrakło już sekund.

O zwycięzcy tego starcia musieli zadecydować sędziowie, którzy przyznali zwycięstwo Jakubowi Postowi, ale była to decyzja niejednogłośna.

Zobacz także:

FAME MMA 9 PPV – jak oglądać?

W walce wieczoru wystąpić miał Paweł “Popek Monster” Mikołajuw. Dla jego niedoszłego przeciwnika Patryk “Kizo” Wozińskiego znaleziono nowego przeciwnika. Jest nim Gabriel “Arab” Al-Sulwi a pojedynek odbędzie się na zasadach boksu.

FAME MMA 9 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 9, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wnyków gali UFC 259, która odbędzie sie dziś w nocy w Las Vegas.