MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Dawid Fazowski pojawił się na gali! Będzie debiut w MMA?

FAME MMA 9: Dawid Fazowski pojawił się na gali! Będzie debiut w MMA?

Dawid Fazowski pojawił się na sobotniej gali FAME MMA 9, która odbyła się w Łodzi. Youtuber chciał z bliska zobaczyć walkę Sylwestra Wardęgi oraz Gabriela Al-Sulwi. Może Dawid już niedługo spróbuje swoich sił w MMA? Takie pytanie padło!

Kim jest Dawid Fazowski? To youtuber prowadzący kanał pod nazwą ”Przez świat na Fazie”. Dawid w rozmowie z portalem TV Reklama opowiedział czym się dokładnie zajmuje.

Ja prowadzę po prostu kanał przygodowo/rozrywkowo/podróżniczy, bo nie mogę powiedzieć, że jest podróżniczy ze względu na to – że podróżnik to jest ktoś kto odkrywa. Ja jestem po prostu takim ziomeczkiem z bloku, który stwierdził, że jedzie autostopem w świat i zwiedza sobie ten świat powiedzmy najtańszym kosztem. Piękne miejsca i te mniej piękne miejsca. Odkrywam, że Indie śmierdzą gównem i tak można po kolei odpowiadać. I tak tworzę od 7-lat i na ten moment mam sporo widzów, jest to widownia w moim wieku, lub starsza.          

Dawid Fazowski o walce w MMA: Nigdy nie będę się zarzekał!

Dawid Fazowski po raz pierwszy pojawił się na gali FAME MMA. Podróżnik chciał z bliska zobaczyć walkę Sylwestra Wardęgi oraz ”Araba”.

Tak, stałem dwie ostatnie walki blisko klatki, bo mnie te walki jedynie interesowały. Powiem szczerze, że nie znam młodego pokolenia youtuberów, więc nie wiedziałem kto walczy. Wszystko fajnie poszło, nawet u dziewcząt wyglądało naprawdę fajnie, jest poziom (..) Ja nie za często oglądam walki. Nie jest to coś co mnie by bardzo interesowało. Przyznam szczerze, że kiedyś próbowałem szukać na lewo, ale kiedy Gabryś (Arab) walczył na ostatniej gali to po prostu kupię te PPV i nie będę polską cebulą. I rzeczywiście oglądnąłem legalnie i nie miałem wyrzutów sumienia.  

Padło też pytanie czy Dawid nie myśli nad spróbowaniem swoich sił w mieszanych sztukach walki. Fazowski nie zamierza się zarzekać!

Śmiem wątpić, ale nigdy nie będę się zarzekał. Nigdy nie mów nigdy. Każdy ma swoją cenę. 

Zobacz także:

Błachowicz vs Adesanya okiem prześmiewczego youtubera! Widzieliście?

Pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz vs Israel Adesanya, który odbył się na minionej gali UFC 259 okiem prześmiewczego youtubera! Na kanale Mojaheda Fudailata pojawiło się podsumowanie walki wieczoru minionej gali.

Świetne wyniki oglądalności walki Jana Błachowicza! Zgadzacie się ze słowami Andrzeja Kostyry?

Czy MMA w Polsce zaczęło już przebijać się do mainstreamu? Na to mogą wskazywać wyniki oglądalności gali UFC 259. Wydarzenie z udziałem Jana Błachowicza obejrzało w sumie ponad 400 tysięcy kibiców.