MMA PLBoksA może walka Kliczko z Tysonem? Ukrainiec ciągle wygląda świetnie!

A może walka Kliczko z Tysonem? Ukrainiec ciągle wygląda świetnie!

Foto: Facebook (Mike Tyson konto oficjalne)
Foto: Facebook (Mike Tyson konto oficjalne)

A może walka Kliczko z Tysonem? Wiele osób zastanawia się na temat potencjalnego rywala dla Mike’a Tysona na jego pokazową walkę, którą ma stoczyć w tym roku. 53-latek powróci do ringu po długim czasie nieobecności.

Tyson ma stoczyć charytatywną walkę bokserską, z której cały zysk przekazałby na cele charytatywne.

53-latek chce wesprzeć ludzi bezdomnych i osoby uzależnione od narkotyków. Z tymi problemami sam zmagał się w młodości. Pięściarz znany jest bowiem nie tylko ze swoich piekielnie mocnych ciosów, ale i z kontrowersyjnego życia. W najchudszych latach swojego istnienia był on i bezdomnym i narkomanem. Z biedą borykał się od najmłodszych lat mieszkając na Brooklynie.

Teraz zamierza wrócić i stoczyć walkę pokazową. Jak sam zdradził, nie będzie ona trwała dłużej niż cztery rundy. Choć z czasem pomysł ten zaczął ewoluować i padł nawet pomysł walki 10-rundowej.

A może walka Kliczko z Tysonem? Ukrainiec ciągle wygląda świetnie!

Otwartą kwestią ciągle jest potencjalny rywal Tysona. Chęć rywalizacji z jednym z najlepszych i najpopularniejszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii wykazywali już między innymi Evander Holyfield czy Jon Jones.

I choć przeciwnik Tysona ciągle nie jest znany, to jedną z możliwych opcji wydaje się być były mistrz IBF, WBO i IBO, Władimir Kliczko. 44-letni Ukrainiec wydaje się, że ciągle jest w świetnej formie.

Zresztą zobaczcie sami:

Czy zainteresowałaby Was potencjalna walka bokserska między legendami: Mikiem Tysonem i Władimirem Kliczko? Nawet, jeśli zostałaby zorganizowana dawno po najlepszym okresie tych pięściarzy?

Zobacz także:

Mike Tyson ciągle jest “Bestią”. Czy to możliwe, by tak ruszał się 53-latek? [WIDEO]

Mike Tyson ciągle jest “Bestią”! 53-letnia legenda światowego boksu przygotowuje się do powrotu do zawodowego ringu. Jego forma na treningach jest niesamowita!

“Padła propozycja walki z Tysonem” – on wejdzie do ringu z “Żelaznym Mikiem”?

“Padła propozycja walki z Mikiem Tysonem” – takie słowa wypowiedział jeden z zawodników mieszanych sztuk walki, który sam agitował na rzecz walki z “Żelaznym Mikiem”. Czy faktycznie to on będzie przeciwnikiem Tysona w walce powrotnej wybitnego pięściarza?