MMA PLFAME MMAFAME MMA 19: Paweł Tyburski ponownie lepszy od Alberto! Drugi nokaut w drugiej rundzie!

FAME MMA 19: Paweł Tyburski ponownie lepszy od Alberto! Drugi nokaut w drugiej rundzie!

Pierwszym co-main eventem gali FAME MMA 19, która dzisiaj odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie był pojedynek między Pawłem Tyburskim a raperem Alberto.

Tyburski

Starcie to odbyło się na zasadach K-1 w małych rękawicach i było rewanżem za ostatnie starcie między tymi zawodnikami, które wygrał Tyburski, zwany “Księżniczką” przez TKO w drugiej rundzie.

Paweł Tyburski nazywany jest jednym z najlepszych sportowców wśród freak fighterów. Czy ta walka to potwierdziła?

Tyburski bardzo mocno ruszył na rywala w pierwszej rundzie. Próbował wyprowadzić mocny i celny cios, ale Alberto umiejętnie uciekał przed tymi próbami. “Księżniczka” nie ustawał w naporze, a Alberto musiał włączyć wsteczny w tej rundzie. Raper odpłacał się frontalnymi kopnięciami, ale te nie stanowiły zagrożenia u Tyburskiego.

W drugiej rundzie to Alberto ruszył agresywniej w stronę rywala. Tyburski nie wiedział przez moment co się dzieje, ale po kilkudziesięciu sekundach uspokoił walkę i wrócił do realizowania swojej taktyki. Po chwili Tyburski trafił w Alberto, ten padł na matę, otrzymawszy kilka mocnych ciosów od Tyburskiego. Raper wstał na dziewięć, ale zaraz potem padł na matę po raz drugi i po drugim liczeniu walka ta się zakończyła.

Paweł Tyburski wygrywa przed czasem w drugiej rundzie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis