MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 19: Marcin Wrzosek bierze rewanż za Szelidze! “Szeli” nie był w stanie wstać w trzeciej rundzie!

FAME MMA 19: Marcin Wrzosek bierze rewanż za Szelidze! “Szeli” nie był w stanie wstać w trzeciej rundzie!

To była walka, na którą czekał cały freakowy internet! Na przeciwko siebie w klatce stanęli Piotr Szeliga i Marcin “Polski Zombie” Wrzosek. Starcie to odbyło się na zasadach K-1 i było rewanżem za poprzedni ich pojedynek, który zakończył się przez kontuzję ręki Polskiego Zombie.

Wrzosek

Piotr Szeliga to ostatnio bardzo głośna osoba w polskim internecie. Przede wszystkim dlatego, że obecnie jest związany z byłą partnerką swojego trenera, który przebywa w śpiączce.

To dlatego Marcin Wrzosek do starcia tego wyszedł w rytm piosenki Krzysztofa Krawczyka: “Mój przyjacielu”, w której padają słowa: “Dałem Ci wiarę, dałem Ci spokój, dałem gitarę, dałem samochód. Żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam”.

Szeli bardzo uważnie wszedł w tę walkę. Marcin Wrzosek był za to pewniejszy siebie. Po jednym z ciosów Wrzoska, Szeligą zachwiało, ale ostatecznie nie padł na matę. Zamiast tego, odpłacił się Zombiemu niskim kopnięciem, które musiał odczuć. Pod koniec pierwszej rundy Marcin Wrzosek posłał Szeligę na deski i kibice oglądali pierwsze liczenie w tym pojedynku.

W drugiej rundzie Marcin Wrzosek wyprowadził bardzo ekwilibrystyczne kopnięcie, które jednak nie doszło do celu. Szeliga odpłacał się niskimi kopnięciami, które z pewnością Wrzosek odczuwał. Pod koniec rundy Zombiak zachwiał Szeligą potężną kombinacją ciosów w stójce.

W trzeciej rundzie Marcin Wrzosek mocno zaatakował Szeligę, przepchnął go pod siatkę, tam rzucał ciosami i kolanami jak zły. Szeliga padł na deski i został wypunktowany do dziesięciu.

Marcin Wrzosek bierze rewanż!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis