MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Xayoo i Konopskyy dali świetną walkę w K-1! Lepszy decyzją sędziów został…

FAME MMA 15: Xayoo i Konopskyy dali świetną walkę w K-1! Lepszy decyzją sędziów został…

Za nami co-main event gali FAME MMA 15, która dzisiaj odbywa się w łódzkiej Atlas Arenie. W drugiej najważniejszej walce tego wieczoru zmierzyli się ulubieńcy polskiego internetu: Marcin “Xayoo” Majkut i Mikołaj “Konopskyy” Tylko. Walka ta odbyła się w formule K-1.

Konopskyy

Pierwsza runda zaczęła się zaskakująco, bowiem Konopskyy ruszył bardzo agresywnie na rywala, a Xayoo był bardzo zaskoczony szarżą skazywanego na porażkę przeciwnika. Tylko na początku rundy mocno zapunktował, a mniej więcej w połowie rundy mógł zacząć oszczędzać siły i to zrobił. Xayoo miał swój moment, kiedy trafił w twarz Konopskyy’ego obrotowym backfistem, ale nie zrobił on na youtuberze wrażenia.

Druga runda była już bardziej wyrównania, jak i mniej intensywna. Swoje momenty miał zarówno Xayoo jak i Konopskyy, ale żaden z ciosów wyprowadzonych przez tych zawodników nie zrobił większego wrażenia na przeciwniku.

Trzecia runda to z kolei całkowita dominacja Xayoo. Marcin Majkut atakował i obijał rywala przez całą tę odsłonę, a wymęczony Konopskyy tylko czekał na końcowy gong w tej walce. Fantastyczna runda w wykonaniu Xayoo, ale przez brak zakończenia walki przed czasem, o wygranym musieli zdecydować sędziowie.

Ci przyznali wygraną Xayoo jednogłośną decyzją!

Zobacz także:

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Emocje na gali w Łodzi! Śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Aż dziesięć pojedynków czeka nas na gali w łódzkiej Atlas Arenie, tego nie można przegapić. Murańscy, Tańcula, Szalony Reporter, Linkiewicz, Lil Masti, Xayoo, Sarius, Wrzosek i wielu innych wyjdą do klatki/ringu, aby zaprezentować swoje umiejętności. Śledź relację live i wyniki na naszej stronie i bądź na bieżąco!

FAME MMA 15: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

FAME MMA 15: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy ponownie postarali się, aby widzowie mieli jak najwyższą dawkę emocji. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w Łodzi. Dojdzie aż do czterech rewanżów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis