MMA PLFAME MMAFAME MMA 15: Neffati Brothers niszczą Warjata i Woźniaka. Nokaut i poddanie w jednej walce!

FAME MMA 15: Neffati Brothers niszczą Warjata i Woźniaka. Nokaut i poddanie w jednej walce!

Dzisiaj, wyjątkowo w piątek w łódzkiej Atlas Arenie odbywa się gala FAME MMA 15. Pierwszą walką tej długo wyczekiwanej freak fightowej imprezy było starcie dwóch na dwóch, w którym zmierzyli się Radosław “Warjat Radek” Kapias & Patryk Woźniak i Jamel Neffati & Jamil Neffati. Ostatni tego typu pojedynek oglądaliśmy na gali FAME MMA 2.

Bracia

Walka zaczęła się od tego, że zawodnicy podzielili się na dwie walczące pary i co ciekawe, toczyli oni przez chwilę wyrównany pojedynek. Jednak po kilkudziesięciu sekundach Jamil Neffati mocno znokautował sierpem Radosława Kapiasa, który padł na matę jak ścięty.

Sędziowie przerwali pojedynek, Warjat Radek i Jamil Neffati opuścili klatkę, w której zostali Patryk Woźniak i Jamek Neffati. To starcie, już klasycznie wyglądające dla fanów MMA lepiej się oglądało kibicom przyzwyczajonym do oglądania mieszanych sztuk walki. Neffati był zdecydowanie lepszy od Patryka Woźniaka. Obalił on rywala, zaszedł za plecy i zdołał Woźniaka udusić.

Wszystko zakończyło się w pierwszej rundzie!

Zobacz także:

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Emocje na gali w Łodzi! Śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 15: NA ŻYWO! Aż dziesięć pojedynków czeka nas na gali w łódzkiej Atlas Arenie, tego nie można przegapić. Murańscy, Tańcula, Szalony Reporter, Linkiewicz, Lil Masti, Xayoo, Sarius, Wrzosek i wielu innych wyjdą do klatki/ringu, aby zaprezentować swoje umiejętności. Śledź relację live i wyniki na naszej stronie i bądź na bieżąco!

FAME MMA 15: Karta walk pełna! Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali!

FAME MMA 15: Karta walk już została zapełniona! Organizatorzy ponownie postarali się, aby widzowie mieli jak najwyższą dawkę emocji. Zobacz, kto walczy na nadchodzącej gali w Łodzi. Dojdzie aż do czterech rewanżów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis