MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Alan prowokował Murańskiego zdjęciem: Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz to…

FAME MMA 14: Alan prowokował Murańskiego zdjęciem: Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz to…

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME MMA 14. Podczas tego wydarzenia w jednej z najgłośniejszych walk imprezy Alan Kwieciński prowokował Mateusza Murańskiego zdjęciem. Kontrowersyjnym zdjęciem.

FAME MMA 14

Kiedy Mateusz Murański skończył swoją przemowę przed oficjalnym face to face z Alanem Kwiecińskim po ważeniu, ten drugi poszedł po zdjęcia i rozdał je obecnym na scenie dodając:

“Moi drodzy, taka jedna rzecz na sam koniec. Wiecie dobrze, że moja mama już dawno sobie odpoczywa tam na górze i szkoda, że ktoś zakłóca jej spokój, ale chciałem coś powiedzieć. Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz kto wychował Ciebie. Mnie by było wstyd. Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz to, kto wychował Ciebie.” – powiedział Alan Kwieciński.

Prowadzący wydarzenie Michał Rogoziński potwierdził, że na zdjęciach zaprezentowanych przez Alanika jest mama Mateusza Murańskiego. Niestety nie widzieliśmy dokładnie co te zdjęcia przedstawiają.

Akcja Alanika spowodowana była słowami Murańskiego, że ten najprawdopodobniej nie był dobrze wychowany w dzieciństwie, bo nie zna wartości, które niby Muran wyznaje.

Całą akcję możecie zobaczyć poniżej:

FAME MMA 14

Początek gali: sobota 14 maja godz. 20:00

Tomasz “Gimper” Działowy vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
Sergiusz “Nitro” Górski vs. Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs. Monika “Mona” Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Norman Parke – klatka rzymska (boks i MMA).
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg
Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz vs. Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs. Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Bellator 281 – wyniki

Już dziś wieczorem w Londynie odbędzie się gala Bellator 281. Wydarzenie zwieńczy walka mistrowska, debiut w nowej organizacji zaliczy też Polak.

Odkrycie 2021 roku wraca do klatki na KSW 70! Piwowarczyk spotka się z Leśką

Odkrycie 2021 roku w polskim MMA, niepokonany Damian Piwowarczyk (5-0, 1 KO, 3 Sub) po raz kolejny zaprezentuje swój nietuzinkowy styl walki podczas KSW 70 w Łodzi. Trzeci zawodnik rankingu wagi półciężkiej zmierzy się 28 maja w Atlas Arenie z debiutującym Bartoszem Leśką (11-2-2, 2 KO, 6 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii półciężkie

Kursy Superbet na walkę Błachowicz vs. Rakić. Promocja dla nowych graczy

Już w najbliższy weekend w Las Vegas czeka nas gala UFC on ESPN 36 z Janem Błachowiczem w walce wieczoru. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie oraz specjalną promocję dla nowych graczy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis