MMA PLDon KasjoFAME MMA 12: Zaskakujące słowa Don Kasjo! Zakończy karierę?

FAME MMA 12: Zaskakujące słowa Don Kasjo! Zakończy karierę?

Tak to jest prawda! Kasjusz Życiński nie wyklucza, że starcie z Marcinem Wrzoskiem będzie tym ostatnim. ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie ma już większej motywacji do treningów na pełnych obrotach.

Do starcia z kolejnym byłym mistrzem KSW dojdzie dwudziestego listopada. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 12. Będzie to oczywiście następne starcie na zasadach pięściarstwa tylko tym razem – sześć rund i profesjonalni sędziowie od boksu.

Don Kasjo: Nie mam motywacji do treningów!

Kasjusz Życiński zakończy swoją przygodę? ”Don Kasjo” zdradził, że nie ma motywacji na ciężkie treningi.

Przegrać nie przegram, nie biorę nawet tego pod uwagę, ale jakby zakończenie przygody biorę. Pomimo, że wygram z nim to jakby myślę o tym, bo nie mam motywacji do treningów. Możliwe, że po prostu nie jestem już przystosowany żeby ciężko trenować, bo na pałkę przygotowywałem się tym systemem co kiedyś. Jak trenowałem gdy była to moja pasja. Na wrzoda też staram się przygotować takim systemem, bo jestem w prawdziwym klubie i tam tylko jest taka możliwość. Inaczej Marek Chrobak nie pozwoliłby mi trenować jakby się nie dostosował do treningów jakie mają.

Całe wideo poniżej:

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Zobacz także:

Rychu Szczena o aferze z Najmanem: Mój koleżka Jacek Murański mnie podkręcił! [WIDEO] Zaskoczeni?

Ryszard Dąbrowski już w piątek stanie przed sporym wyzwaniem! ”Szczena” w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie zmierzy się z Marcinem Najmanem.

Parobiec chciałby zmierzyć się z Pudzianowskim: Wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem! Co wy na to?

Nie brakuje chętnych do walki z Mariuszem Pudzianowskim (16-7). Tym razem wyzwanie w jego kierunku rzucił równie doświadczony Łukasz Parobiec (14-10-2). ”GOAT” jest otwarty na walkę w formule gołych pięści oraz MMA.