MMA PLFAME MMAFAME 10: Arkadiusz Tańcula słaniał się na nogach, ale wygrał decyzją! Murańskiego nie poznają w lombardzie!

FAME 10: Arkadiusz Tańcula słaniał się na nogach, ale wygrał decyzją! Murańskiego nie poznają w lombardzie!

Za nami jedna z najciekawszych walk gali FAME MMA 10! Na przeciwko siebie stanęli zawodnicy mający największy medialny konflikt – Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański. Ta walka na papierze miała jednego faworyta. Był nim Tańcula.

Walka ta jednak zaskoczyła chyba wszystkich! Obaj panowie nie patrząc na obronę ruszyli na siebie jak dwa wygłodniałe psy! Tańcula i Murański wymieniali się ciosami i kopnięciami, ale celniejsze ciosy zadawał Tańcula, który już w pierwszej rundzie rozbił nos przeciwnika. Walka wyglądała tak, jakby obaj celowali na ten jeden kończący cios. Ten jednak nie nadszedł i w miarę upływu czasu, Murański – mimo, że także skrajnie zmęczony – miał też swoje momenty. Czy to dzięki kopnięciom czy ciosom. Do trzeciej rundy jednak obaj zawodnicy wyszli prawie słaniając się na nogach, ale to Murański miał w niej ogromną przewagę. Tańcula ledwo stał na nogach, a Murański mógł obijać go jak worek, ale sam nie miał siły na ofensywę.

Walka ta dotrwała do decyzji sędziów, którzy zdecydowali o wygranej… Arkadiusza Tańculi!

Co za zaskakująca walka na FAME MMA 10!

FAME MMA 10 PPV

Zobacz także:

FAME MMA 10 PPV – jak oglądać?

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

FAME MMA 10 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 10, która odbędzie się już dziś wieczorem.

UFC 262 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 262, która dziś w nocy odbędzie się w Houston w stanie Texas.