MMA PLArchiwumClout MMAKamiszka mocno po walce Załęckiego: Za ucieczkę z oktagonu nie powinien dostać wypłaty!

Kamiszka mocno po walce Załęckiego: Za ucieczkę z oktagonu nie powinien dostać wypłaty!

Kamila Wybrańczyk w mocnym stylu zareagowała po sobotniej walce wieczoru Clout MMA 2 w Płocku. Daniel Omielańczuk w formule bokserskiej (małe rękawice) pokonał Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” po kolejnych faulach – nie zgadzał się z decyzją i nie zamierzał walczyć w MMA choć zgodził się na takie warunki. Tym samym Załęcki został kolejny raz zdyskwalifikowany.

Kamiszka

Początek walki był naprawdę dobry w wykonaniu Załęckiego, który był eksplozywny. Dużo jego uderzeń dochodziło do celu, ale Omielańczuk to zawodnik z twardą szczęką. Omielańczuk znosił kolejne uderzenia, a zaraz odpowiadał równie mocno. W drugiej rundzie była już dominacja reprezentanta WCA Fight Team. 

Omielańczuk miał rywala na deskach, ale niepotrzebnie dołożył uderzenie w parterze – po czym była przerwa i Denis musiał dojść do siebie. Następnie Załęcki unikał już większych wymian, a wręcz ciągle upadał na matę. ”Bad Boy” miał świadomość, że walka się nie układa i był w wielkich emocjach. Dopuścił się fauli, a wtedy formuła powinna automatycznie zmienić się na MMA. Na to jednak Załęcki się nie zgodził. 

Kamiszka zabiera głos!

Narzeczona Artura Szpilki – Kamila Wybrańczyk w mocnym stylu zareagowała w mediach społecznościowych na przegraną Denisa Załęckiego. ”Kamiszka” uważa, że Denis nie powinien dostać wypłaty za ucieczkę z klatki.

Denis “nigdy nie uciekam” Załęcki Droga federacjo i włodarze, za niewypełnienie kontraktu powinna wypłata tego 🤡 iść dla Daniela, pieniążki przydadzą się mu bardziej, on wypełnił warunki kontraktu. Za ucieczkę z oktagonu nie powinien dostać wypłaty…

”Kamiszka” ma na swoim koncie cztery walki w freak fightach. Kamila walczyła w organizacji FAME MMA oraz High League. Wybrańczyk miała nawet szansę zdobyć pas FAME MMA, lecz wtedy po dobrej walce musiała uznać wyższość Marty ”LinkiMaster” Linkiewicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis