MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Ferrari wraca do klatki! Wiemy kto będzie jego przeciwnikiem!

FAME MMA 10: Ferrari wraca do klatki! Wiemy kto będzie jego przeciwnikiem!

Amadeusz Roślik wraca szybciej niż wszyscy mogli się tego spodziewać! ”Ferrari” już piętnastego maja stoczy swój piąty pojedynek w FAME MMA.

Amadeusz zapowiada, że już w tym roku zobaczymy jego najlepszą wersję. Nie będzie tym razem tłumaczeń, a ciężkie i owocne przygotowania. ”Ferrariego” w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć ponownie na sali Aligatores Fight Club.

Roślik po ostatniej przegranej w formule K-1 był podłamany. ”Ferrari” gwarantował, że zakończy przygodę z MMA jeśli organizacja nie pozwoli mu trenować pod skrzydłami Mirosława Oknińskiego. Organizacja miała poczynić taką próbę, lecz ostatecznie to się nie udało. Amadeusz uważa, że FAME MMA tym zachowaniem spełniło jego warunek.

Wiemy z kim zmierzy się Ferrari!

Amadeusz Roślik swoją następną walkę stoczy piętnastego maja podczas jubileuszowej gali FAME MMA 10. Przeciwnikiem popularnego ”Ferrariego” będzie Mateusz ”Haribo” Gąsiewski.

25-latek to aktor filmowy jak i serialowy. Ponadto możemy go znać z licznych reklam telewizyjnych. Jego nazwisko nie jest przypadkowe, bowiem jego siostrą jest aktorka Wiktoria Gąsiewska.

Gąsiewskiego mogliśmy zobaczyć chociażby w filmie ”Ciacho” w reżyserii Patryka Vegi czy historycznym filmie pod tytułem 1920 Bitwa Warszawska”. Mateusz nie tak dawno na instastories wstawiał relacje ze swoich treningów w WCA Fight Team.

Ostatnie starcie ”Ferrariego” miało miejsce na FAME MMA 8 w Łodzi. Reprezentant Gym-Fight Wrocław na dystansie 3-rund zdominował pojedynek. Maks wyprowadzał więcej ciosów, a co najważniejsze dochodziły one do celu. Sędziowie zgodnie jednogłośnie punktowali na konto Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórkę.

Zobacz także:

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!